Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Boucan prezentuje album Colère Mammouth

Czy możesz przedstawić nam swój album? Mamut jest zły i bycie?
To album, który pojawia się po różnych wstrząsach w grupie, śmierci trębacza Piero Pepina i późniejszych covid, co ma wpływ na nasze pytania o przetrwanie Buchana io to, jak by się potoczyło. Wydawało nam się oczywiste, że kontynuujemy współpracę i tym samym odkrywamy na nowo naszą muzykę, ponieważ Mathias wziął perkusję u stóp, a Bruno zostawił swoje gitary na boku, aby zawsze używać pseudo gitar i banjo. Jego nowe „granice” przywiodły nas do nowego Buchanana po nieustannym treningu.

Jaka była Twoja inspiracja dla tego albumu?
To życie inspiruje nas i całą jego istotę, śmierć i miłość, jak wszyscy inni, a ze względu na nasze nieco odwrócone życie społeczne z pewnością doprowadziło nas do znalezienia więcej inspiracji w nas samych, a nie w świecie zewnętrznym poprzez ekrany.

Czy czerpałeś pomysły z określonych krajów lub kultur?
Podświadomie tak, oczywiście, słuchamy wszelkiego rodzaju muzyki wszelkiego pochodzenia, więc to nieuchronnie na nas wpływa, a potem iw jakim stopniu ludzie nam to powiedzą. Ponieważ każdy ma swoją własną wizję, ze względu na swoją osobowość, zawsze ciekawie jest wiedzieć, co ludzie słyszą i czują podczas słuchania Ciebie. Czasami odkrywamy nieznane efekty i to świetnie.

W jakich okolicznościach stworzyłeś ten album i czy Covid-19 wpłynął na projekt?
Ten okres, który nadszedł miesiąc po odejściu Piero, pozwolił nam poświęcić czas na odbudowę siebie, poświęcenie się próbom, wyobraźni i komponowaniu. Prawie cały album został skomponowany w ciągu kilku miesięcy, jak farba w sprayu na białym, ale nie czystym płótnie, więc bez zastanowienia byliśmy w tej chwili. Szybko, śmiało.

Kiedy mamut się wścieka, czy robi hałas? Swoją drogą, skąd pomysł na mamuta?
Oczywiście, kiedy się złości, robi mamuta nietoperza! Istnieje kilka interpretacji tego tytułu.

READ  Umowa zakończona: Sophie Davant rozebrana, Caroline Margardon i Julian Cohen zawieszeni we Francji 2

Jakie masz wybory instrumentalne i jak poszły nagrania studyjne?
Najpierw instrumenty wybierają muzykę, dodajemy bit, dużo dźwięków, głośne puszki, nasycone banjo, a potem muzyka podkreśla, wydaje się, że brzmi bardziej bezpośrednio.
Piosenki powinny istnieć w dwóch etapach. Następnie do studia zaprosiliśmy wielu naszych kolegów muzyków, Laurenta Parisa, perkusistę na 4 piosenki, polifonię La Mòssa i Jura, który przyszedł zaśpiewać w piosence, oraz organy Hammonda Cedrica Maurera, i wtedy to zrobiliśmy. piosenka w 12 muzykach w jednym ujęciu, z prawie całym tym pięknym światem plus muzykami Tigre des Platanes oraz skrzypkiem Mathieu Werchowskim i Seb Cirotteau na trąbce. Niezbędny moment wyłącza album i scenę Buchana.
Wszystkie te momenty nagrywania były potężne i intensywne.

Powiedz nam o adresie och co lo A jej teledysk…
Kawałek na początek, brak, w pigułce o wszystkim co ulatnia się z dymem.

Co chcesz dać publiczności wraz z albumem Mamut jest zły ?
Pragnę posłuchać tego ponownie.

Jakie były twoje wybory w okładce albumu?
To kolaż Mateusza Wirchowskiego „Effusion”, który również gra na skrzypcach w dwóch tytułach. Wieczna zmarzlina, roztopiona lawa, gniew mamuta, wszystko zwisa ze sobą, bez dobrego zapachu!

Czy imprezy są zaplanowane i co przedstawia dla Ciebie scena?
Teatr to miejsce, w którym żyją sztuki, gdzie muzyka czerpie swój rozmach i całe znaczenie z tego, co ludzie nam przysyłają. To, co zwykle nazywa się występem na żywo, dla żywych ludzi stoi i tańczy z uśmiechem, nie tylko w oczach.

Co chcesz powiedzieć na zakończenie?
Nowa trąbka jest tutaj, to dopiero początek, walczmy dalej…

Dziękuję Ci Buchan Aby odpowiedzieć na nasz wywiad!