Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Bosnan (CH) – Arthur Rinderknech w pobliżu finału w Polsce #Poznań #Rinderknech #Guinard #Barrere #Tenis

Poznań (CH)

Fot. PoznańOpen

Wysłany dnia Za pomocą Jules Herod

Sfrustrowany sezonem na murawie z powodu zapalenia w prawym nadgarstku, Arthur Rinderkneck W tym tygodniu zdecydowałem się zagrać w Ochrze. Nr w. Mianowany jako 1 ziarno Bosnański PretendentNajpierw sprawdził Włochy Lorenzo GiustinoNastępnie Jerzy Krawczenko, Świat 469. W piątek odniósł solidne zwycięstwo z Brazylią Daniel Tudra da Silva, 7-6 (1), 7-5. Znakomity półfinał, aby przywrócić pewność siebie, pierwszy po lutym. W najbliższą sobotę będzie musiał usunąć Bułgarów Dmitrij Kuzmanow. Drugi plakat będzie przeciwko Chile Thomas Perios Do Argentyny Genaro Alberto Olivieri.

Arthur Rinderkneck został pokonany w Roland-Carros

Jerzy Janowicz ponownie przegrał w 1. rundzie

Wrócił do rundy wtorkowej Jersey Janovich. Posiadacz dzikiej karty, były finalista Percy’ego – dziś niesklasyfikowany – zmierzy się z Niemcami. Elmer Ezubovic, Z kwalifikacji. Subtelny początek kija do ukłonu w dwóch seriach, 7-6 (6), 6-1.

Cały Twój Prognozy I Twoje Paryż Na meczach Tenis ziemny Ten Tutaj

Prognozy te służą wyłącznie celom informacyjnym. Nie możesz ponosić odpowiedzialności za wyniki zawodów. Szanse będą się zmieniać do momentu rozpoczęcia meczu. „Zagrożenia w grach hazardowych obejmują: zadłużenie, uzależnienie itp. 09 74 75 13 13 (wysokie połączenie bezpłatne)ja

READ  Polska: Google tworzy nowe centrum usług w chmurze - Image