Bohaterski Ramsdale, prawie nieobecny Alexander-Arnold

Szczyty / Fluktuacje – Zdecydowany i bohaterski Ramsdale, dzielni The Reds i Arteta z wątpliwym wyborem… Odkryj szczyty i porażki Liverpool-Arsenal (2-2).

autorstwa Martina Kennella

opublikowany

Ta zawartość jest niedostępna.

Aaron Ramsdale sprawdził The Reds, Trent walczył. panoramiczny.

szczyty

Ramsdale, mistrz Anglii

Trudno zrozumieć, dlaczego Aaron Ramsdale nie był pierwszym bramkarzem z wyboru. Po raz kolejny dzisiaj bramkarz Arsenalu popisał się wyjątkowym występem, ratując swój zespół. Odpoczywając w pierwszej tercji, Anglik wykonał kilka decydujących i oszałamiających występów w drugiej kwarcie, zwłaszcza przeciwko Nunezowi (81, 1-2), ale przede wszystkim przeciwko Salahowi i Konate (90 + 5).

Gabriel Jesus, zwycięski powrót

Drugi okres Brazylijczyka od powrotu po kontuzji i drugi z dobrym występem. Nadal najlepszy strzelec z doskonałym serwisem rodaka Martinellego (28, 0-2), Gabriel Jesus również wyróżniał się w grze dzięki dobrej jakości technicznej i doskonałej pracy w obronie.

Siła charakteru Liverpoolu

Liverpool nie umarł. Mając wielkie trudności w tym sezonie, The Reds pokazali charakter mistrza. Przegrywając 0:2 po półgodzinie, byli w stanie przegrupować się, aby zamknąć lukę tuż przed przerwą. Co więcej, w drugiej połowie podopieczni Kloppa byli sami na boisku. Bramka Firmino w końcówce meczu (87. miejsce, 2-2) ma sens. Liverpool traci dziewięć punktów do piątego miejsca i ma jeden mecz mniej.

japonki

Alexander-Arnold musi zmienić sytuację

Alexander-Arnold nigdy nie był znany jako najlepszy w obronie, ale błędy są naprawdę częste w tym sezonie. Od pierwszej minuty meczu zespół został łatwo wyeliminowany przez Martinelli (1H, 0-0). Potem przez resztę spotkania Anglik popełniał niezliczone błędy w ustawianiu się. Przy drugim golu Arsenalu Alexander-Arnold pozostawił fortecę za plecami Martinelli, który miał mnóstwo czasu, by dopasować dośrodkowanie dla Gabriela Jesusa (28. miejsce, 0-2). Ale ofensywnie strona jest zawsze interesująca, jak jego mały brydż i asysty dla Firmino przy wyrównywaniu Liverpoolu (87, 2-2).

Wątpliwy trener Mikela Artety

Jeśli Arsenal ma wyjątkowy sezon, to w dużej mierze zasługa ich trenera, Mikela Artety. Ale dziś pyta hiszpański technik. W drugiej tercji Arsenal walczył z atakiem Liverpoolu. W 80. minucie Mikel Arteta postanowił zamienić swojego kapitana Odegaarda na Jacoba Keewora, który ma 23 lata i tylko 75 minut gry z Arsenalem w tym sezonie (70 w Lidze Europy, 5 w Premier League). Ta zmiana zakłóciła obronę Arsenalu. Polak był nawet sfaulowany w swoim pierwszym wślizgu, zanim Firmino wyrównał dla Liverpoolu (87, 2-2).

READ  Grecja – Francja – Saliba and the Blues, co nie działa?