Bohaterska Krew i Złoto przywraca Wyspom Kanaryjskim dwa gole, Drużynę Top i Flops

Uruchom cel! Klub piłkarski Top 10: Najbardziej lojalni gracze w Ligue 1

Ocena meczu: 17/20

Zawodnik meczu: Moussa Simon (8)

Szalony scenariusz na Stade Bollaert, gdzie Lens, 10 na 11 od 19. minuty, nie licząc Liki, strzelił dwa gole przeciwko FC Nantes. David Costa i Arnaud Kalimundo (sp.) odpowiadają na słabość Mosesa Simona. Przeczytaj analizę tutaj:

Into the Light (wersja Nantes)

Mojżesz Szymon (8): Pod nieobecność Ludovica Blassa Nigeryjczyk stał się panem Wysp Kanaryjskich. Podwójny kompozytor (36. i 32.), zainteresowany jest także źródłem czerwonej kartki Jean-Louis Lecca (dziewiętnasty). We wszystkich strajkach aż do jego wyjścia, co zaszkodziło drużynie.

Whelan Cibrian (6): Coraz lepiej na kilka tygodni wypożyczony pomocnik z Parmy potwierdza powrót do najwyższej formy na tydzień przed finałem Coupe de France. Co ciekawe w stałych fragmentach, były Linsues wystąpił przeciwko swojemu klubowi trenerskiemu. Na początku drugiego gola z dalekiego strzału zablokował go Welker Farines. Pod koniec nieco zblakło.

Marcus Coco (6): Na konferencji prasowej były Guingampais sfaulował Meę z powodu trudności, jakie miał z wygraną w Nantes. Na boisku z powodu licznych zawieszeń Coco połączył słowa z czynami z potężnym występem i głową po pierwszym golu Moussy Simona.

Nabiał Lafont (5): Trudny mecz dla sędziego woźnego z Wysp Kanaryjskich, który zdecydowanie obronił Davida Costę (52. miejsce), ale też miał kilka kieszeni powietrznych, zwłaszcza po nieudanym wyjściu w pierwszej połowie (39). Kapitan Nantes walczył w słońcu w drugiej kwarcie, a Arnaud Kalimundo odrzucił wynik 2-2 (76), ale spowodował rzut karny na wyrównanie dla Wesleya Saida (79).

W świetle (wersja soczewkowa)

Krzysztof Waugh (6): Jeśli Racing walczył w defensywie, Christopher Waugh zdobywał punkty. Były Nancy nie tylko doskonale zachował swoją rangę jako zamiennik Kevina Danseau (zawieszony), ale także, a przede wszystkim, zaoszczędził kilka trafień.

READ  Telewizja sportowa na 14 stycznia 2023: Na jakich kanałach oglądać sport?

Jean-Louis Leica (2): Wkrótce Mojżesz spytał Simona w tym obiektywie – Nantes, woźny Sang et Or kompletnie załamał się przy wyjściu. Logiczna czerwona kartka na wycieczkę „à la Harald Schumacher” na Nigeryjczyku (19). Jego trzecia eliminacja w 144 meczach Ligue 1.

David Pereira da Costa (6): Rywal Gael Kakuta przepuścił dwie duże piłki 2:1 z Albanem Lafontem (39. i 52.). Jednak utknął i strzelił gola, aby zmniejszyć wynik. Jeden z inicjatorów rewolucji krwi i złota.

Seiko Fofana (6): Kapitan pokazał dwie twarze jak jego krew i złoto. Początkowo chaotyczny i nieprecyzyjny na początku meczu, były zawodnik Udinese pokazał swoją odporność i silną mentalność, aby wrócić do meczu, prowadząc ataki swojej drużyny aż do decydującego podania.2-1. Silny w głowie, nawet gdy w piłce nożnej nie wszystko układa się…

Obiektyw 2-2 Analiza Nantes

Po przewadze 2:0 w pierwszym meczu przed powrotem do wyniku 3:2, RC Lens w sobotę w Boulliert przeciwko FC Nantes (2-2) prawie zrobił to w przeciwnym kierunku. Co zapamiętać z tego szalonego nowego meczu.