Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Bogata w białko, ta żywność jest idealna do spalania tłuszczu z brzucha

Bogata w białko, ta żywność jest idealna do spalania tłuszczu z brzucha

Te rośliny strączkowe, bogate w białko i sycące, będą bardzo skuteczne w „spalaniu tłuszczu z brzucha” – twierdzi dietetyk.

Białka są Podstawowe produkty spożywcze Dla ciała. Biorą udział w regeneracji mięśni, skóry i kości, transportują tlen we krwi i dostarczają energii na cały dzień. Przyczynia się również do konserwacji Stabilna waga. W rzeczywistości tak jest nasyconystymulujący metabolizm i Zmniejsz ryzyko podjadania Cały dzień. Dlatego ważne jest, aby jeść go codziennie w wystarczającej ilości. Pracownicy służby zdrowia zalecają jedzenie Od 0,8 grama do 1 grama białka na kilogram masy ciała dziennie, czyli pomiędzy 56 i 70 gr Dla osoby o wadze 70 kg.

Metabolizm jest stymulowany dzięki „wysokiemu efektowi termicznemu”

Białka dostarczamy głównie z produktów pochodzenia zwierzęcego, takich jak mięso, ryby, mleko, jaja i sery. Ale nie tylko:Moim zdaniem jedną z najbogatszych w białko potraw, która może wspomagać utratę wagi, jest czarna fasola„, relacjonuje amerykańskim mediom Trista Best, dietetyk w Balance One Suplementy Znaleziony. Mniej znane niż soczewica, ciecierzyca i czerwona lub biała fasola, te rośliny strączkowe mają jedną z najwyższych zawartości białka i zawierają… 15 gramów białka na porcję. Niska zawartość kalorii (227 na 100 gramów). Wyższy „efekt termiczny”. O innych produktach spożywczych i potrzebach Więcej energii do strawienia. Innymi słowy, organizm musi pracować ciężej, aby strawić te pokarmy Twoje ciało spala więcej kalorii I tkanka tłuszczowa, m.in Tłuszcz na brzuchu podczas zabieguwszyscy Utrzymanie „beztłuszczowej” masy mięśniowej.. Co więcej, „Zawartość błonnika w tych zbożach pozwala zachować uczucie sytości na długo po posiłku, a także jest korzystna dla odżywiania dobrych bakterii jelitowych, usuwania toksyn i odpadów z organizmu, a nawet pomaga Aby obniżyć poziom cholesterolu i masę ciała„, kontynuuje ekspert. Wspomaga trawienie, Zmniejszenie ryzyka wzdęć i gazówCo przyczynia się do istnienia Płaski brzuch. W czerwcu 2022 roku w czasopiśmie opublikowano badanie Komisji Lekarskiej na rzecz Medycyny Odpowiedzialnej Magazyn Akademii karmić I nauka o żywieniu Wykazano już, że zwiększenie ilości roślin strączkowych w diecie jednostki wiązało się ze spadkiem masy ciała, masy tłuszczowej i Wisceralna tkanka tłuszczowa (Uczestnicy stracili średnio 6 kg w ciągu 4 miesięcy, włączając 4 Tłuszcz w organizmie).

READ  We wtorek w Ziemię uderzy potężna burza słoneczna: spodziewane są nowe burze geomagnetyczne G2

Idealna ilość: pół szklanki dziennie

Według eksperta ds. żywienia ta żywność jest odpowiednia dla wszystkich diet, w tym WegetarianieDoskonale komponuje się ze zdrową i zbilansowaną dietą. Poleca go brać np Porcja 70g (Połowa kubka) Z ryżemTo najlepszy sposób, żeby to zdobyć 9 niezbędnych aminokwasów (Te, których organizm nie jest w stanie wyprodukować).