Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Bóg psot ujawnia tysiące twarzy w nowej serii Marvela zaprojektowanej specjalnie dla niego

Thanos zostawił go w Avengers: Wojna bez granic, potem żywa i zdrowa, wracając do przeszłości w Avengers: Koniec grygdzie uciekł z tesserkt. Wszyscy fani Lokiego zastanawiali się gdzie Psotny i podstępny słynny brat Thora, któremu zawsze udaje się wyjść z najgorszych sytuacji za pomocą swojej magii. Trzeci miniserial Marvel Studios, który ma się ukazać w Disney + środa, 11 czerwca, zaczyna się dokładnie tam, gdzie zostawił nas Bóg Psot. Oznacza to, że nie oczekujemy tego.

we właściwym imieniu lokiadoptowany Asgardczyk zamierza wykorzystać moc Skradzionej Kostki do zmiany biegu historii. Ale natychmiast został przechwycony przez mroczną organizację, Court of Differences Anachroniques (TVA), rodzaj tymczasowej policji odpowiedzialnej za aresztowanie i ściganie każdego, kto próbuje podróżować w czasie i modyfikować przeszłość lub przyszłość.

Podczas premiery serialu prezentowanego w Paryżu mogliśmy uczestniczyć w prezentacji dwóch pierwszych odcinków przez około 45 minut, z sześciu, które znajdą się w miniserialu, przy średniej emisji jednego odcinka tygodniowo . od środy. Nie ujawniając żadnych istotnych szczegółów fabuły, te pierwsze dwie godziny całkowicie zanurzają postać Toma Hiddlestona w występie tej ponadczasowej organizacji, za którą odpowiada Möbius (Owen Wilson). Poszukuje niebezpiecznego „wariantu” i liczy na to, że psoty Lokiego, które uratują go przed karą śmierci, powstrzyma tę tajemniczą burzę czasu.

W tym okresie, kiedy świat jeszcze nie wyszedł z pandemii Covid-19, nie jest trywialne śledzenie przygód Lokiego nie w jego tradycyjnym zielonym stroju i rogatym kapturze, ale raczej w więziennym mundurze i flokowanej kurtce. Słowo „alternatywa”. To słowo szczególnie dobrze pasuje do całkowicie nieuchwytnego charakteru i jest wszechobecne w pierwszych dwóch odcinkach, ponieważ identyfikuje każdy przedmiot, który nie przestrzega zasad VAT. W ciągu kilku minut odkrywamy, że Loki jest czasami arogancki, czasami kruchy, czasami prowokacyjny, czasami przejmujący, ale zawsze pełen dowcipu i humoru. We wszystkich trzech filmach pojawił się wieloaspektowy antybohater wół i filmy Mściciele, ale nie grał bezpośrednio głównych ról.

READ  Zobacz, jak zmarły perkusista Megadeth, Nick Menza, prowadził swoją ostatnią klinikę perkusyjną dwa lata przed śmiercią - Marseille News

Tak więc te sześć epizodów powinno pozwolić nam lepiej poznać intrygującego Lokiego, potężnego psotnego bóstwa, które zawsze wydaje się być dręczone swoimi niezwykle ludzkimi uczuciami, lękiem z dzieciństwa i powiązaniami z przybraną rodziną. Idealnie pasująca rola dla Toma Hiddlestona, “Bardzo podekscytowany” Aby odzyskać swoją pogańską rolę w tej serii: „To dla mnie wielki zaszczyt wrócić do miejsca Lokiego, który ze względu na swoją złożoność jest zawsze w nowej dynamice”Aktor powiedział podczas wideokonferencji prasowej, która odbyła się po pokazie.

Aby towarzyszyć promocji swojej trzeciej serii, po bardzo oryginalnym „WandaVision” i bardziej klasycznym „Falconie”, Marvel Studios destylowało również pewne dane osobowe na temat brata Thora. Loki będzie pierwszą „niebinarną” postacią, ani męską, ani żeńską, w uniwersum Marvela.

Dowiadujemy się z tego krótkiego filmu, poprzez ulotkę informacyjną o Lokim opublikowaną przez TVA, że „pytający” jest napisany w celu poinformowania o płci więźnia. Jest to akronim od „płynnego seksu”, angielskiego terminu określającego definicję osoby „niebinarnej”, która jednocześnie czuje mężczyznę, kobietę lub kogoś innego. Nawet jeśli serial nie podejmuje wprost tematu, informacja ta potwierdza istnienie elementów, które pojawiły się już w komiksach traktujących o przygodach syna Odyna.

Oprócz odkrywania ścieżek związanych z wieloświatem, o których wspominano już w poprzednich filmach lub serialach, Loki będzie zatem okazją do skupienia się na cechach tego potężnego przeciwnika, którego fani od dawna uwielbiali nienawidzić. „Uwielbiam grać Lokiego, ponieważ z biegiem czasu zdałem sobie sprawę, co to może oznaczać dla ludzi. Jest spontaniczny, żartobliwy i jednocześnie fajny, a jednocześnie inspirujący jako przeciwnik, Szczegóły 40-letniego brytyjskiego aktora. Jasne, są ludzie, którzy go nie lubią, ale jest też wielu, których pociąga jego słabość.

Ponieważ od pierwszych minut, pozbawiony mitycznych mocy transformacji lub teleportacji, Loki będzie ujawniał imponujące wady, które obiecują łagodne przemiany w zakresie scenariusza i odpowiedzi na pytania, które pozostają nierozstrzygnięte: czy naprawdę jest superzłoczyńcą, czy może przy nim zrobić dobrze ? „Pod warstwami magii, które go wyróżniają, nadal ma bardzo ludzkie aspekty i jesteśmy to winni wszystkim w Marvel, którzy stworzyli tę niesamowitą postać”.podsumowuje Tom Hiddleston. Aż do zakończenia tej nowej historii w sześciu rozdziałach, zaplanowanej na połowę lipca, loki Więc obiecuje nam wiele niespodzianek.

READ  Zobacz, jak Nick Menza gra „The Conjuring” w katastrofie dwa lata przed śmiercią - Marseille News

„Loki”, do obejrzenia w Disney+ od środy, 9 czerwca