Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Boeing otworzył w Polsce nowe centrum dystrybucji części

Boeing otworzył w Polsce nowe centrum dystrybucji części

18 godzin temu | Pismo | 209 słów
Boeing zwiększa również swoje możliwości dystrybucji części zamiennych w Europie. Po otwarciu centrum w Henstedt-Ulsburg (Niemcy) w ubiegłym roku, w Polsce, w pobliżu Międzynarodowego Portu Lotniczego w Rzeszwie, a więc w samym sercu Polskiej Przemysłowej Doliny Lotniczej, działa obecnie nowa baza usług dystrybucyjnych Boeinga.

Według amerykańskiego producenta samolotów to nowe centrum dystrybucyjne umożliwia partnerom Boeinga zaawansowane i spersonalizowane procesy wysyłki i pakowania, co poprawi czas dostaw dla klientów komercyjnych i wojskowych, w tym linii lotniczych, firm OEM i MRO. Jest odpowiedzią na zwiększone zapotrzebowanie na dedykowane części i usługi dla swojej gamy urządzeń w Europie.

Boeing Distribution Services jest obecny w Polsce od 2005 roku i obsługuje ponad 200 klientów z branży lotnictwa cywilnego i wojskowego. Nowa siedziba w Rzeszwie jest drugim co do wielkości centrum dystrybucyjnym Boeinga w Europie po Henstedt-Ulsburg, które specjalizuje się w chemikaliach i sprzęcie specjalistycznym.

Copyright © 2023 ALERTAVIA / Le Journal de l’Aviation – Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek powielanie, w całości lub w części, w jakiejkolwiek formie lub na jakimkolwiek nośniku, bez wyraźnej pisemnej zgody Journal de l’Aviation jest zabronione.

Wybór ostatnich wiadomości
Nowości egzaminacyjne pochodzą z kategorii Alertavia. Abonenci Aviation Journal mają codziennie dostęp do większej ilości aktualności. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszymi różnymi formułami subskrypcji.

Ostatnie artykuły

READ  UE ma „poważne obawy” dotyczące polskiego prawa podejrzewanego o wymierzenie w opozycję