Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Blush Ona Test: zabawka erotyczna, która sprawia, że ​​rumienisz się z przyjemności

Blush Ona Test: zabawka erotyczna, która sprawia, że ​​rumienisz się z przyjemności

O ile silikonowa powłoka Ona była bardzo przyjemna w dotyku przy pierwszym kontakcie, teraz wyślizguje się z rąk, gdy trzeba ją postawić w danej sytuacji. Po opanowaniu zabawki erotycznej wybieramy funkcję ssania o niskiej intensywności. Elementy sterujące są łatwo dostępne i łatwe w obsłudze, w przeciwieństwie do tych w Womanizer OG.

Szerokie usta dobrze dopasowują się do żołędzi łechtaczki i łatwo jest ustawić zabawkę erotyczną. Jeśli partner również musi uporać się z zabawką erotyczną, nie powinien mieć później żadnych trudności z uporaniem się z nią.

Przy niskiej intensywności Ona delikatnie budzi obszar łechtaczki, podobnie jak robi to Wanda z Wondertoy. Moc ssania sięga zaledwie 1 m/s², podczas gdy prędkość ssania Lilo Enigma sięga 7,5 m/s². Sprawa zdecydowanie nabiera tempa, gdy zwiększymy intensywność do ostatniej siły, co przy bardziej wrażliwej łechtaczce może być trudne do utrzymania. W związku z tym zanotowaliśmy 14,9 m/s², czyli prawie identycznie jak w przypadku Satisfyera Pro 2.

Przed osiągnięciem punktu bez powrotu zmniejszamy intensywność ssania i aktywujemy funkcję wibracji. Ogon Onny przesuwa się następnie w dół i podrażnia wejście do pochwy. W połączeniu te dwie funkcje czynią cuda. Niska intensywność wibracji jest łagodna (5,1 m/s²), a maksymalny ten czas jest tolerowany (16,9 m/s²).

Jednak wibracje szybko przejmują proces ssania, który staje się wtedy bardziej dyskretny. Okolica sromu skupia się wtedy na tych wibracjach i zapomina o stymulacjach nakierowanych na łechtaczkę.

Ona wie, jak kontrolować doznania i nie porusza się zbyt szybko. Dla poszukiwaczy mocnych wrażeń może się to wydawać nieco powolne. Na koniec przyjemność stopniowo wzrasta, aż do osiągnięcia orgazmu. misja wykonana!

READ  Oto 10 bryłek, których nie można przegapić w sobotę 🔥