Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wersja stabilna jest dostępna na kompatybilnych smartfonach

Wersja stabilna jest dostępna na kompatybilnych smartfonach

To jest dobre ! Po dobrym miesiącu opóźnienia stabilna wersja Androida 14 jest już oficjalnie dostępna na zgodnych smartfonach Google, takich jak Pixel 7 lub 7 Pro (ale nie tylko). Wszystko, co musisz zrobić, to zainstalować aktualizację, jeśli Twój telefon na to pozwala.

Android 14 // Źródło: Claire Barika – Frandroid

Spodziewaliśmy się tego, teraz się udało: Android 14 jest dostępny w stabilnej wersji na kompatybilnych smartfonach (początkowo tylko Google Pixels). Jeśli jesteś jedną z osób dotkniętych tym problemem, możesz teraz spróbować zaktualizować swój telefon do nowej wersji systemu operacyjnego.

Dla przypomnienia, Android 14 oferuje wiele ciekawych, drobnych nowości. Niektóre pozwalają na lepszą poufność zdjęć i filmów, inne służą do tworzenia oryginalnych tapet z emoji. Wspomnijmy także o zasadach zwiększających bezpieczeństwo zainstalowanych aplikacji, kompresji, Po pierwszeLub bardziej efektowne filmy lub nawet mniej inwazyjne wyświetlanie połączeń przychodzących.

Android 14 w wersji stabilnej: kompatybilne smartfony

Oto smartfony, na których można już zainstalować stabilną wersję Androida 14: Google Pixel 7, Pixel 7 Pro, Pixel 7a, Pixel 6, Pixel 6 Pro, Pixel 6a, Pixel 5a, Pixel 5, Pixel 4a (5G) i Pixel Zginać. . Wystarczy przejść do ustawień telefonu. Do zobaczenia w środku System > Aktualizacja systemu Sprawdź, czy jest dostępna aktualizacja i zainstaluj ją, jeśli to konieczne. W przeciwnym razie poczekaj chwilę, aż wdrożenie będzie stopniowo przebiegać. To nie powinno zająć dużo czasu.

Android 14 // Źródło: Google

W przypadku smartfonów innych marek trzeba będzie uzbroić się w nieco więcej cierpliwości, chociaż telefony firm innych niż Google zarejestrowane w wersji beta Androida 14 nie powinny długo czekać. W swoim komunikacie prasowym Mountain View konkretnie odnosi się do firm Samsung, Nothing, Xiaomi, OnePlus, Sony, Oppo, Realme, Sharp, Tecno, Vivo i Iqoo.