Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Bitwa 3 na 1 budzi kontrowersje w Polsce

Bitwa 3 na 1 budzi kontrowersje w Polsce

Polska przyzwyczajona do kontrowersyjnych starć, tym razem była gospodarzem pojedynku mieszanych sztuk walki 3 na 1, co wywołało oburzenie społeczności sportów walki.

Oprócz UFC i jej bardzo rygorystycznych przepisów, organizacje MMA mniej dbają o etykę i zdrowie swoich sportowców. W ten weekend w Polsce zorganizowano walkę 3v1. Tak zwana „Kung-Fu Panda” mierzy się z „Swechu”, „Modlichą” i „Netedem”.

Odkryj nasze najnowsze podcasty

Naturalnie starcie szybko przerodziło się w masakrę, gdyż sędzia przerwał smutną scenę już po 14 sekundach. Po tym jak jeden z przeciwników złapał go na ziemi, Kung Fu Panda zobaczył, jak pozostali dwaj uderzają go brutalnymi ciosami, podczas gdy ten nie był w stanie się bronić.

Obrazy tego haniebnego sprzeciwu szybko rozeszły się po całym świecie i wywołały oburzenie w społeczności sportów walki. Dlatego większość obserwatorów zastanawiała się, jak stoczyć taką bitwę. „„Czuję się, jakbym był świadkiem przestępstwa”. Dopóki użytkownik nie zwolnił się na Twitterze.

Polska, kraina kontrowersji w zakresie mieszanych sztuk walki

To nie pierwszy raz, kiedy w Polsce odbywają się tego typu bitwy. Chociaż w kraju istnieje jedna z najpoważniejszych i najbardziej szanowanych organizacji MMA na świecie z KSW, pojedynek pomiędzy influencerem o karłowatości a YouTuberem trafił na pierwsze strony gazet w 2019 roku.

Po drugiej stronie globu, w Tajlandii, doszło do nierównego starcia 2 na 1, które w zeszłym roku wywołało wiele kontrowersji.

READ  Jorginho i niemożliwe pogoń za Złotą Piłką przeciwko Lionelowi Messiemu

Aby nie przegapić żadnych nowości, zapisz się do naszego newslettera