Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Bezsenność, halucynacje, „uczucie, że robaki pełzają im pod skórą”: co to za dziwna choroba, która dotyka młodych ludzi w Kanadzie?

Kilka przypadków zostało odkrytych w rejonie Nowego Brunszwiku. Służby zdrowia są w pogotowiu.

Nic i nikt. z COVID-19 i jego Wariant OmikronaTo prawdziwa fala przypływu ogarniająca cały świat. Wydaje się, że żaden kraj czy region na świecie nie jest na to odporny. Nic i nikt.

A kiedy jest plik skażenie Nowa wygrana każdego dnia dokumentacjaOto kolejna rzecz choroba Zaczyna się martwić o władze zdrowotne w Kanada. „Irytująca choroba nerwowa”i Według naszych kolegów z Science et Avenir. „pracowity, ciężka praca”i Według 7sur7.be.

Choroba, która dotyka młodych ludzi w wieku od dwudziestu do trzydziestu lat. Choroba jest bardzo niepokojąca, ponieważ dotyka kategorię populacji, która nie ma historii medycznej i zwykle cieszy się doskonałym zdrowiem.

spadek funkcji poznawczych

Jest to jeszcze bardziej niebezpieczne, ponieważ jest anonimowym źródłem sieci zdrowia Vitalité, odpowiedzialnej za szpitale i usługi zdrowotne w regionie, które powiadomiłoby naszych angielskich kolegów o Stróż. W artykule z 2 stycznia, To źródło twierdzi, że liczba przypadków stale rośnie i że objawy Zmieniaj się szybko: utrata masy ciała, bezsenność, zmęczenie i ciężkie halucynacje, takie jak „Uczucie, że owady rozprzestrzeniają się pod skórą”. Po upływie 18-36 miesięcy obserwuje się znaczny spadek funkcji poznawczych, co może prowadzić do śmierci pacjentów.

W marcu 2021 roku zidentyfikowano już 43 przypadki tej choroby.

pierwszy neurolog Aby poinformować władze ds. zdrowia, dr Alier Marrero tak myśli ze swojej strony „Nowy syndrom może być powiązany z wybuchem sinic” lub sinice, które „Może wpływać na łańcuch pokarmowy, jak skorupiaki”Według Radia Kanada. Ustalenia, które dzielą regionalne podmioty zajmujące się zdrowiem, ponieważ mogą znacząco wpłynąć na lokalne rybołówstwo – w szczególności na branżę homarów – Istotny składnik tkanki gospodarczej i społecznej prowincji kanadyjskiej.i Według 7sur7.be.

Tajemnicza choroba odkryta w Kanadzie: „uczucie roju owadów na skórze”: Ta tajemnicza choroba neurologiczna została odkryta w Kanadzie, w prowincji Nowy Brunszwik i dotyka szczególnie zdrowych dorosłych. a… https://t.co/c2aGMIFWXz pic.twitter.com/tpcBbl0vHQ

— 7sur7 (@7sur7) 7 stycznia 2022

READ  Dépistage i szczepienie bez postępu na bis