Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

bezpośrednio. Śledź nowy spacer Thomasa Bisqueta w kosmosie

Znajdź tutaj wszystkie nasze koncerty #PESQUET

19 godz. 06 : Dziękuję, Thomas, za tę małą przerwę, która pozwala nam docenić naszą piękną planetę.

19h05 : Tymczasem Thomas Pesquet nadal manipuluje Międzynarodową Stacją Kosmiczną. Zawsze możesz kontynuować Uruchom go na naszej stronie internetowej na żywo.

16 godz. 57 : Widok Ziemi z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej… A raczej z kamery Shane’a Kimbrougha, amerykańskiego astronauty, który odbywał spacer kosmiczny z Thomasem Bisquetem, aby zainstalować panel słoneczny na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. NASA publikuje te zdjęcia na Twitterze.

16 godz. 11 : Powrót na Międzynarodową Stację Kosmiczną (ISS), gdzie francuski astronauta Thomas Beckett i jego amerykański kolega Shane Kimbra kontynuują swoje spacery kosmiczne w celu zainstalowania drugiego panelu słonecznego na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Oto kilka (imponujących) zdjęć z pracy dwóch astronautów, z którymi zawsze możesz być na bieżąco Nasze życie.

14 godz. 22 : Thomas Pesquet i jego amerykański kolega Shane Kimbrough pracują nad zainstalowaniem drugiego z sześciu nowych paneli słonecznych na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS). Został dostarczony na Międzynarodową Stację Kosmiczną statkiem towarowym SpaceX.

14 godz. 18 : Oto fragment spaceru kosmicznego Thomasa Pesqueta i amerykańskiego astronauty Shane’a Kimbrougha, którego celem jest dalsza instalacja drugiego panelu słonecznego na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, aby zwiększyć jej zdolność do produkcji energii. Możesz to zrobić w naszym życiu.

READ  Jak praktykować religię w kosmosie

12 godz. 43 : Rozpoczyna się spacer kosmiczny Thomasa Pesqueta i Shane’a Kimbrougha, który powinien trwać łącznie ponad sześć godzin. Dwóm astronautom powierzono zadanie kontynuowania instalacji drugiego panelu słonecznego na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej w celu zwiększenia jej zdolności do produkcji energii.

(NASA)

12h30 : W południe francuski astronauta Thomas Pesquet prowadzi swój trzeci spacer kosmiczny w ramach misji Alpha na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS). Wraz z innym Amerykaninem, Shane Kimbrough, będzie on nadal instalował nowe panele słoneczne na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Możesz śledzić tę wycieczkę na Nasze życie.

12h13 : Jest południe! Rzućmy okiem na wiadomości:

Po odkryciu kości, które są „Bardzo możliwe” W przypadku Lucasa Truncha, nastolatka zaginionego od 2015 roku, prokurator z Nimes zapewnia, że Wszystkie utwory będą badane Aby zrozumieć, co się stało, nawet jeśli to było „Prawie niemożliwe zadanie” Według niego.

Prokuratura Nanterre ogłasza: Nie podejmuj żadnych działań prawnych W skargach przeciwko Patrickowi Poivre d’Arvour. Były nadawca TF1 20 Hours otrzymał siedem skarg Prokuratorzy powiedzieli „gwałt, napaść na tle seksualnym lub molestowanie seksualne” od czasu rewelacji autorki Florence Purcell w lutym.

Prokurator Generalny Żądanie Wyrok pięciu lat pozbawienia wolności, z czego cztery w zawieszeniu, dotyczy Valerie Baku, oskarżonej o brutalne zabójstwo jej męża i uległość w 2016 roku. Ta 40-letnia kobieta odsiedziała już rok w więzieniu i dlatego jest skazana na chodź swobodnie pod koniec tego tygodnia próbnego.

Thomas Pesquet poprowadzi swój trzeci spacer kosmiczny w ramach misji Alpha na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS). kontynuować nasze życie.

READ  Pozbądź się much i komarów: sztuczka z liści

09:31 : Thomas Pesquet przygotowuje się do nowego spaceru kosmicznego, aby zakończyć instalację paneli słonecznych na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.