bezpośrednio.  Paris Saint-Germain – Juventus: Gole wideo, wyniki… Podsumowanie wideo

bezpośrednio. Paris Saint-Germain – Juventus: Gole wideo, wyniki… Podsumowanie wideo

Paris Saint-Germain vs Juventus. Pomimo udanego pierwszego okresu, gracze PSG mieli problemy z ukończeniem pierwszego dnia Ligi Mistrzów we wtorek, 7 września. Wniosek

10:20 – Vitina: „Musimy być lepsi”

To dopiero początek i musimy być lepsi. Widzieliśmy też, że zrobiliśmy kilka dobrych rzeczy. W drugiej połowie powinniśmy lepiej kontrolować grę, ale to w porządku, nie powinien przywiązywać do tego zbytniej wagi. To do nas należy praca nad lepszymi sekundami – wyjaśnił pomocnik, niepewny przed rozpoczęciem PSG-Juventus.

09:54 – Neymar również o 8/10

Brazylijczyk, który zawsze jest niespokojny i autor świetnej asysty, również zbiera 8/10 dla PSG-Juventus z L’Equipe.

09:37 – Rabiot: „Trudny pierwszy okres”

„Mieliśmy trudną pierwszą połowę, zwłaszcza pierwsze 20 minut, oglądaliśmy ich grę. Przykro nam, że tak szybko straciliśmy dwa gole i to zmieniło grę. W drugiej połowie pokazaliśmy inną twarz. W większym stopniu trudności ” Adrien Rabiot przeanalizował po drużynie Paris Saint-Germain – Juventusie.

09:22 – 8/10 dla Mbappe

Po jego dobrym występie, zwłaszcza w pierwszej połowie z deblem, zanim popełnił błąd w drugiej połowie w trakcie Neymar Był sam, Francuz uzyskał najlepszy wynik od naszych kolegów z L’Equipe z wynikiem 8/10.

09:12 — Błąd brokatu Błąd w filmie

Zapytany w strefie mieszanej o jego kontrowersyjną reakcję na ruch PSG, francuski trener przejął kontrolę.

09:00 – „Relief” Galtaire’a

„Jest ulga. Od momentu, gdy trzeci gol nie był dla nas korzystny … Są silną drużyną w polu karnym. Zagraliśmy bardzo dobrą pierwszą połowę. Od momentu, gdy strzeliliśmy tego gola, cierpimy. To zawsze jest trudne aby zmienić bieg historii, PSG nigdy nie pokonało Juventusu. Zwycięstwo w cierpieniu pozwala zespołowi się rozwijać – wyjaśnił Christophe Galtier po zwycięstwie PSG nad Juventusem.

08:51 – reakcja Allegriego

„Mieliśmy dobry mecz, ale jest trochę goryczy, aby nie osiągnąć wyniku. Ostatecznie powinniśmy być bardziej klarowni. To stracona okazja. Musimy iść naprzód. Wiemy, że mamy postęp do zrobienia pracujemy nad tym.” A my wciąż czekamy na powrót niektórych graczy (z kontuzji, przyp. red.). Cierpieliśmy, ale prędkość, którą mieli, nie miała nikt inny. Kiedy grasz przeciwko tego rodzaju drużynom, trudność polega na tym, że nie masz piłki… Spaliśmy trochę w pierwszej połowie, ale mieliśmy więcej osobowości w drugiej połowie, a McKinney dał nam nogi i siłę ”Włoszka technik wyjaśnił po spotkaniu.

06/09/22 – 23:40 – Dziękuję i dobry wieczór wszystkim

Dziękujemy wszystkim za śledzenie nas w zwycięstwie Paris Saint-Germain nad Juventusem na początku sezonu europejskiego. Mundial obowiązkowy, kalendarz Liga Mistrzów Zostało zaostrzone i nie będzie trzeba czekać dwa tygodnie na drugi dzień. Paris Saint-Germain pojedzie do Izraela za osiem dni, aby zmierzyć się z Maccabi Haifa na Sami Ofer Stadium.

06/09/22 – 23:35 – Galtier: „Ważne zwycięstwo”

– Jest ulga. Świetnie zagraliśmy pierwszą połowę, chociaż przegapiliśmy okazję. Od momentu zdobycia gola cierpieliśmy i to dawało nadzieję przeciwnikowi. To ważne zwycięstwo. Paris Saint-Germain nigdy nie wygrało z Juventusem (8 przegranych, 2 remisy). Ciężko wygrywamy, ciężka wygrana sprawia, że ​​zespół się rozwija”.Christophe Galtier, wyraźnie notowany na grze swoich piłkarzy, ale zadowolony z końcowego wyniku pierwszego dnia Ligi Mistrzów w starciu z przeciwnikiem, pamięta, że ​​nigdy nie odniósł sukcesu w Paris Saint-Germain.

06.09.22 – 23:31 – Benfica również wygrała

W drugim meczu grupy H Benfica Lizbona pozbyła się Maccabi Hajfa. U siebie Portugalczyk wygrał 2:0 po podaniu i wspaniałym golu Grimaldo. Ten sukces pozwala im objąć prowadzenie przeciwko PSG na różnicę bramek.

06.09.22 – 23:15 – Dwustronny Paryż oferuje to, co najważniejsze

Dwustronny Paryż oferuje podstawy - PSG - Juventus © Thibault Camus / AP / SIPA

Co zapamiętać z wieczoru, który zaczął się dobrze i na pewno zakończył się zwycięstwem, ale mógł się zepsuć w nieudanym drugim akcie. Bo jeśli Paryż zapewni podstawy, dominując Juventus Turyn w Parc des Princes, pokaże podwójną twarz, której nie znaliśmy w tym sezonie. Irytująca podwójna twarz wskazująca na nowe wady po tych ujawnionych przez zaangażowanie w Monako. Tym razem PSG pokazało formę zadowolenia, pozwalając się pocieszyć gorszemu, ale groźnemu przeciwnikowi, jeśli chodzi o zabicie rytmu umykającego im spotkania.

Rzeczywiście, przez około pół godziny klub w Turynie był oszołomiony, jak wiele innych przed nim. Na stadionie, zachwyconym możliwością odnalezienia powietrza w Lidze Mistrzów, paryżanie nie ustąpili miejsca staruszce. Zaledwie 5 minut grania i Neymar z pyszną gałką jest serwowany Mbappe na powierzchni. Ten ostatni, brudny drań, wyregulował Perina doskonałym strzałem krzyżowym. Pierwszy błysk, potem drugi po świetnej robocie z dotknięciem piłki z Verrattim i Hakimi, kończącym się po drugiej stronie, po prawej, kolejnym strzałem dośrodkowania. Nie zmuszając swojego talentu, PSG musiał przyspieszyć, gdy chciał ogłuszyć staruszkę, która była w strasznym wieku, jak Cuadrado, wyprzedzający z prawej strony lub Bonucci, bez bicia.

Powiedzieliśmy sobie, że rachunek stanie się trudniejszy, aby osiągnąć cenę domu, ale proszę bardzo, Paryż ma swoje wady. W niewytłumaczalny sposób paryżanie wrócili z szatni bez zazdrości, jakby najtrudniejsza część została wykonana i wystarczyło przejąć kontrolę. Było mniej wyścigów, mniej wyborów iw tej papce Juventus dobrze się bawił, stwarzając kłopoty. Pierwsze ostrzeżenie po nie dośrodkowanym główce Vlahovica, który dobrze wypadł z Donnarummy, jest tak samo decydujące jak w pierwszej tercji, kiedy to strzał głową Milika stał się nieuniknionym punktem. W rzucie rożnym zagranym przez dwóch McKinney ominął Nuno Mendesa i wszedł w pomocnik Kostika, który był tak bardzo ceniony przez włoskiego bramkarza i Marquinhosa i miał swoich ludzi pod ręką. Neymar i Mbappe mieli okazję zrobić sobie przerwę, ale nic nie pomogło, a zagrożenie trwało do końca w dziwnym drugim okresie, gdy Paris został uśpiony. PSG nigdy nie pokazał takiej twarzy przed tym sezonem, to on pokazał się zwycięsko i cnotliwie w zaangażowaniu. Darmowe pierwsze ostrzeżenie nie powinno jednak przesłonić zwycięstwa mistrzów Francji. Czasami trzeba zaakceptować podstawy, wygrywać bez przesady, ale wygrywać. Rozpoczęcie sezonu w Lidze Mistrzów nigdy nie jest łatwe. Zapamiętamy, że zrobił to Paris i Mbappe.

06/09/22 – 23:03 – Vitinha: „Ciągle ulepszaj”

– Byliśmy lepsi w pierwszej połowie i ogólnie powinniśmy być w stanie lepiej radzić sobie. W drugiej połowie powinniśmy lepiej kontrolować grę, ale nie powinniśmy przywiązywać do tego zbytniej wagi. Wygraliśmy i musimy się poprawiać. „Wittenha dał jasno do zrozumienia, że ​​nie chce rozwodzić się nad tym, że Paris Saint-Germain nie jest pociągany do odpowiedzialności.

06.09.22 – 23:00 – Mbappe: „Cieszę się, że wygrałem mecz”

– Jest różnica między pierwszą a drugą połową. Wiedzieliśmy, że wciąż mamy pewne niedociągnięcia, nad którymi musimy popracować, ale cieszymy się, że wygramy mecz. Wiemy, dokąd zmierzamy.Gorąca reakcja Mbappe, świadoma obecnych niedociągnięć Paris Saint-Germain, ale szczęśliwa, że ​​może wręczyć swojemu zespołowi podwójne zwycięstwo.

06.09.22 – 22:59 – Medyna, ostatni paryski kat

Paris Saint-Germain zagrał dopiero swój trzeci mecz u siebie w tym sezonie. Jeśli miał 3 remisy w ostatnich pięciu przyjęciach, Paris Saint-Germain nie przegrała na Parc des Princes od 28 kwietnia 2021 r., a Manchester City dotarł do półfinału Ligi Mistrzów (1-2), serii. . 27 kolejnych meczów we wszystkich rozgrywkach (24 zwycięstwa, 3 remisy).

06/09/22 – 22:51 – PSG wprowadza podstawy do domu (2-1)!

Dzięki dubletowi Mbappe, który wciąż jest decydujący i decydujący, PSG po raz pierwszy w swojej historii wygrało z Juventusem Turyn i dobrze rozpoczęło kampanię w Lidze Mistrzów (2-1). Ale w pierwszym okresie PSG przestraszyło się, gdy wrócili z szatni w drugim semestrze, gdy stracili impet i zasnęli przez ograniczoną, ale przebiegłą staruszkę. Bój się bardziej niż krzywdy w wieczór, w którym przede wszystkim rezerwujemy zwycięstwo.

06.09.22 – 22:51 – Paryż w zarządzaniu

Paryżanie rozdają piłkę i biegną ostatnie sekundy na ostatnich 30 metrach Juventusu Turyn. Pod koniec meczu i zwycięstwa.

06.09.22 – 22:50 – dogrywka: 3 minuty

W pierwszym meczu Ligi Mistrzów pomiędzy Paris Saint-Germain i Juventus Turyn będą trzy minuty dogrywki.

09.06.2012 – 22:48. Neymar trwa za długo

Neymar przebija paryską kontrę, ale zamiast dać głębię Mbappe’owi, czeka i przenosi piłkę na skraj pola, by załatać obronę przeciwnika. W końcu służył Francuzowi, ale ten ostatni został zgłoszony jako spalony. Bez wyrzutów sumienia, bo nie oszukał Berena.

06/09/22 – 22:48 – Perrin wchodzi przed Neymar

Wspaniała obrona Perrina, który obronił mocny strzał Neymara i nogi w rzucie karnym.

06.09.22 – 22:46 – Verratti z ławki

Trzecia zmiana dla Paris Saint-Germain polegająca na zastąpieniu Verrattiego przez Brenato Sancheza. Zostały 3 minuty czasu organizacyjnego. Po stronie Turynu Rabiot również wyszedł pod gwizdkiem za Kane’a, również byłego paryżanina.

06/09/22 – 22:45 – Neymar strzela

20 metrów dalej, trochę w prawo, Neymar przewraca się po ścianie, ale jego piłka nie spada i Perin się nie przejmuje.

09/06/22 – 22:44 – Soler dostaje rzut wolny

Na 20 metrach Soler odziedziczył piłkę tyłem do bramki i faul od Rabiota, skwapliwie za jego plecami. Dobry rzut wolny dla Paris Saint-Germain.

09.06.22 – 22:42 – odejście Messiego

6 minut przed końcem regulaminowego czasu Messi opuszcza murawę. Zastąpił Argentyńczyka Carlosa Solera, który swoje pierwsze minuty przeżywa z Paris Saint-Germain, który przybył w ostatnich godzinach okresu transferowego z Walencji.

06.09.22 – 22:39 – Strach przed bramką z Paryża

Po raz kolejny PSG bardzo się przestraszyło w drugiej połowie. Na krzyżu z prawej Mukiele dostał dziurę. Kostic wykorzystuje to i wspiera Locatelli. Ten ostatni kontroluje wysokość 6 metrów, ale ślizga się podczas strzelania. Donnarumma obronił po raz pierwszy, a następnie drugi, gdy Włoch odszedł, aby utrzymać rzut od bramki do nowego dośrodkowania. Wielki horror dla PSG, niepewny przed powrotem Turynu.

06.09.22 – 22:37 – Dwie zmiany w PSG

Pierwsze dwie zmiany PSG nastąpiły w 78. minucie mniej znany w drugim rozdziale Christoph Galtier Vitina, przywołuje Hakimi na ławce, aby wystrzelić Danila i Mokele na boisko.