bezpośredni. Montpellier-Stade Toulousain: Thomas Ramos sam próbuje swoich sił i pozwala gościom prowadzić! Śledź mecz na żywo!

Kontynuowali i utrzymywali rytm cnotliwego zwycięstwa. To podwójny gol strzelony w sobotę 21 września przez graczy rugby na stadionie w Tuluzie. Podwójni mistrzowie Francji udają się do Montpellier w ramach trzeciego dnia rywalizacji z 14 najlepszymi drużynami. Samozwańczy „Czerwoni i Czarni” odnieśli obecnie dwa sukcesy w największej liczbie meczów w mistrzostwach Francji.

Montpellier 3 – 10 Tuluza

25′ Hamulec Tuluza

„Czerwono-czarne” prowadzenie zostało szybko wyeliminowane przez obronę przeciwnika. Ruchy Ramosa przenoszą graczy do obozu przeciwnika.

23′ Vincent pod wrażeniem oddaje swoje miejsce

Centrum MHR podpisuje protokół w sprawie wstrząśnienia mózgu w drugiej połowie pierwszej połowy.

22′ Willis płaci MHR

Cóż za początek Anglika, który zdobył cenne metry dla swojej drużyny! Następnie Ramos znajduje miły akcent.

21′ Miotti uderza za daleko

Wrzut z autu w meczu otwarcia MHR. Piłka wraca na linię środkową, gdzie Toulouse otrzymuje scrum.

20′ Montpellier próbuje odpowiedzieć

Czasy gry dla Héraultais następują po sobie. Ale „czerwoni i czarni” reagują dobrze.

Powiedzenia Ugo Moli

„Uważam, że popełniliśmy wiele błędów, a mimo to udało nam się zająć obóz przeciwnika i strzelić gola. Rugby to trochę sprzeczne ze wszystkim. To nie jest zbyt miłe!”

18′ Ramos odwraca się!

A Tuluza na tym zyskuje. 3 do 10 na korzyść gości.

17′ Test na stadionie w Tuluzie!

To Thomas Ramos wykorzystuje to długie dotknięcie piłki, aby przejąć piłkę nogą i strzelić za linię! Jak dobrze to widzi redakcja!

16′ Toulouse obejmuje prowadzenie

Następnie Willis Delibes na zmianę zdobywa przewagę. Rzut karny pozwala Toulouse na wykonanie rzutu karnego.

15′ Vunipola przywraca swój zespół na właściwe tory

Po wyjściu z impasu pozwolono MHR poczynić postępy. Miejscowi w końcu po kilku sekundach znaleźli się przy linii bocznej. To będzie dla mieszkańców Tuluzy.

READ  Skok w łyżwiarstwie figurowym: Szwajcar upadł, zwyciężył Lanisek

14′ Ostatecznie będzie napastnikiem

Naprzód mieszkańców Tuluzy. Ze swojej strony Vunipola szuka leczenia.

Boisko testowe 14′?

Wydaje się, że Willis przekroczył granicę, ale napastnik również jest w centrum dyskusji.

13′ Przewaga biegu dla Toulouse

Zarządza się rzut karny przeciwko drużynie Montpellier, która podała od strony piłki niesionej przez „Czerwonych i Czarnych”.

12′ Pénaltouche dla boiska

Ramos wysyła Cramonta i wszystkich jego kolegów z drużyny w pobliże linii bramkowej przeciwnika. Pierwszy gorący alert.

11′ Saito i Ramos próbują połączyć siły

Japoński środkowy pomocnik tupie nogą, próbując znaleźć swojego kluczowego kolegę z drużyny. W końcu nadeszła wiadomość od mieszkańców Tuluzy.

10′ Atak Vunipoli

Trzecia linia otwiera nową własność dla mieszkańców Montpellier.

9′ Asysta dla Ramosa

Po pierwszych dziesięciu minutach gry oba zespoły prowadzą 3:3.

8′ Faul Montpellier

Thomas Ramos będzie w stanie wyrównać obie drużyny.

6′ Pierwsze punkty w tym meczu

Miotti otwiera tablicę wyników na początku meczu. Montpellier wychodzi na prowadzenie.

5′ Dwa faule przeciwko Toulouse

Budynek będzie więc pobierał punkty z osi słupków.

Zwróć uwagę na staż Stuarta Hogga po stronie HRD

Podczas gdy we wtorek, 10 września, był sądzony pod zarzutem molestowania moralnego wobec swojej byłej żony, zawodnik został aresztowany w poniedziałek, 9 września w Szkocji z powodu podobnych incydentów. Przeczytaj tutaj.

3′ Toulouse ukarany

Barassi został spowolniony przez jednego z kolegów z drużyny na połowie Héraultais.

2′ Ntamack dotyka piłki

Japaridze i Noouchi wysyłają trzecią linię komunikacji.

2′ Mivo traci kontrolę nad piłką

I przywrócenie Camary, która oblegała rewolucję ruchu.

READ  Merkato | Mercato - OM: Paul Lirola pochyla się do tyłu, aby przejść do OM!

1′ Lebel znajduje otwarcie

Pierwszy atak z Tuluzy był ostry i zdobyliśmy kilka metrów.

1′ Thomas Ramos rozpoczyna mecz!

Obie drużyny wchodzą na stadion GGL

Powiedzenia Jeana Boilho

Za pośrednictwem mikrofonu Canal+Sport: „Naszym celem jest rotacja w zespole, ponieważ lista 14 najlepszych jest długa. W przeszłości widzieliśmy, że niekoniecznie zmienia to treść naszych programów, więc przybywamy z zespołem pewnym siebie Mamy nadzieję rozegrać dobry mecz i spodziewać się wielkiej walki.”

Pierwsza miesiączka Naoto Saito

Po dwóch obiecujących występach w Vannes i przeciwko La Rochelle Japończyk Naoto Saoto rozegra w sobotę swój pierwszy mecz w czołowej 14-tce, zastępując kluczowego zawodnika, który zna już Francję i jej promotora.

Wyprzedany mecz!

W sobotnie popołudnie stadion GGL w Montpellier będzie pełen, aby powitać mistrzów Francji. Dwa tygodnie temu na LOU sprzedano niecałe 5000 biletów. Oczekuje się, że liczba zwolenników wyniesie około 13 500 osób.

Wyznania Matisse’a Lebela

Zniknięcie Mehdiego Narcissusa i Hélène Takouri, kontuzja i przeprowadzka na środek… Matthijs Lebel przemawia przed wyjazdem do Montpellier

Skoncentruj się na sędziego meczu

Jonathan Gasnier, który wcześniej zarządzał Toulouse w lutym ubiegłego roku, został wyznaczony na głównego sędziego tego meczu trzeciego dnia rozgrywek Top 14. To było w Clermont i na początku meczu musiał podjąć trudną decyzję.

Anthony Jelonche powraca!

Trzeci z Toulousan, który przeszedł operację obu kolan w odstępie niespełna roku, wreszcie zobaczył koniec tunelu. W sobotnie popołudnie w Hérault będzie zmiennikiem. Ale jak reprezentant Francji powrócił po poważnej kontuzji?

Mieszkańcy Montpellier znajdują się pomiędzy dwiema wodami

Ze swojej strony zawodnicy MHR zajmują ósme miejsce (5 punktów) po porażce (u siebie z Lyonem 26:22) i zwycięstwie (z Perpignan 26:7).

READ  Polska mówi o bojkocie

Stadion w Tuluzie prowadzi

„Czerwono-Czarni” po dwóch dniach dotarli do Hérault na pierwsze miejsce w czołowej 14-tce (9 punktów). Klasyfikacja nawiązuje do ich dwóch pierwszych sukcesów, w Vannes (43-18) i przeciwko La Rochelle (35-27).

Pełny program trzeciego dnia

Oprócz meczu otwarcia pomiędzy Montpellier a Stade Toulousan, jakie inne mecze znajdują się na liście trzeciego dnia? Pełny program i rankingi znajdziesz tutaj.

Witam wszystkich!

Witamy w tej transmisji na żywo, w której możesz śledzić trzeci dzień meczu Top 14 Rugby pomiędzy Montpellier i Stade Toulousan. Zacznij o 14:30