Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Bethenny Frankel „próbuje” odwiedzić Ukrainę, chwaląc „przeciętne amerykańskie” darowizny

NowaMożesz teraz słuchać artykułów Fox News!

Bethenny Frankel próbuje udać się na Ukrainę w czasie wojny z Rosją.

Przedsiębiorca i założyciel B silny Inicjatywa powiedziała Fox News Digital, że pracuje nad tym, jak się tam dostać, ponieważ kraj jest atakowany przez siły rosyjskie.

„Planuję teraz. Próbuję tam pojechać. Rozmawiam z moim zespołem. W tej chwili nie mają wielu usług, więc nie mogę zrobić wszystkiego, co robię, jeśli jestem tam na na granicy” – powiedział nam Frankel. „Bardzo trudno jest komunikować się z moimi partnerami w terenie, więc proszą mnie, abym został na razie, w przeciwnym razie nic nie można zrobić”.

Rosja atakuje Ukrainę: aktualizacje na żywo

Była gwiazda Real Housewives z Nowego Jorku wysłała 10 milionów dolarów, aby pomóc obywatelom Ukrainy dotkniętym inwazja rosyjska Poprzez swoją inicjatywę pomocy ofiarom katastrof.

Powiedziała, że ​​pieniądze, które zebrała, były wynikiem wysiłków „przeciętnego Amerykanina”.

Bethenny Frankel nazywa prezydenta Ukrainy Zełenskiego „inspiracją”

„To darowizna w wysokości 50 dolarów od przeciętnego Amerykanina. To naprawdę nie jest obecnie bardzo popularne przedsięwzięcie finansowe.” „To dosłownie półtora miliona dolarów od ludzi z całego świata, których niewielkie darowizny to wszystko, na co mogą sobie pozwolić i to jest w tym piękne”.

Zestawy kryzysowe są rozprowadzane wśród Ukraińców na granicach Polski i Ukrainy, aby zapewnić ludziom materiały niezbędne do przetrwania w czasie rosyjskiej inwazji.
(Instagram @BethennyFrankel)

Frankl powiedziała, że ​​obrazy wojny i zniszczenia na Ukrainie są dla niej trudne do przetworzenia.

Bethenny Frankel wysyła 10 milionów dolarów na pomoc ofiarom ataku na Ukrainę

„W nocy jest ciężko, po prostu pomyśl o tym i zobacz zdjęcia czołgów przejeżdżających nad samochodami i płytkich ludzi rozrzucających płytkie rzeczy i jesteś trochę w szoku, żyjąc w tym wirze, gdzie to nie jedyna rzecz na świecie ”, powiedział nam Frankel.

READ  Quinté PMU - PRIX EQUIDIA FORECAST (PRIX AUGUSTE DE CASTELBAJAC) 11 stycznia 2023

Doszła do wniosku: „Wystarczy przekazać darowiznę i rozmawiać, ponieważ komunikacja rozpowszechnia informacje i ratuje więcej istnień ludzkich niż rzęs”.

BStrong z Bethenny Frankel spotyka ukraińskie kobiety i dzieci na granicy ukraińsko-polskiej, aby pomóc im uciec w bezpieczne miejsce.
(Instagram bethennyfrankel)

Frankel po raz pierwszy ogłosił pomoc BStrong w czwartek. Pierwotnym zobowiązaniem było wysłanie 100 000 zestawów higienicznych i ratunkowych, śpiworów i pomocy o łącznej wartości 10 milionów dolarów. Ponadto darowizny finansowe trafiają również do „indywidualnych przypadków i rodzin za pośrednictwem gotówki, kart i biletów lotniczych”.

Kliknij tutaj, aby zapisać się do naszego biuletynu rozrywkowego

Frankl powiedział, że zespół BStrong będzie w sobotę na stoisku hotelowym w centrum wejściowym w Medica w Polsce.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​APLIKACJĘ FOX NEWS

BStrong został uruchomiony w 2017 roku i dzięki niemu Frankel i jego zespół natychmiast pomagali potrzebującym podczas poważnych katastrof na całym świecie, w tym w Portoryko, na Haiti, na Bahamach i nie tylko.