Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Bella to doświadczenie, które oferujemy widzowi” – ​​Wyzwolenie

„Bella to doświadczenie, które oferujemy widzowi” – ​​Wyzwolenie

Wywiad krzyżowy

Materiał jest zastrzeżony dla subskrybentów

Poznajcie greckiego reżysera i jego nową ulubioną aktorkę, którzy wspólnie stworzyli barokowy klimat Biednych Stworzeń oraz postać w formie czystej kartki.

Są nierozłączni. Wyjaśniło się dziwne spotkanie, spotkanie Emmy Stone, której wielkie oczy pochodzą skądinąd, i Yorgosa Lanthimosa, greckiego reżysera dziwnych eksperymentów hybrydowych, rozpoczęło współpracę w 2018 roku z Ulubiony Od tego czasu liczba ta stale rośnie: jeśli rzeczywiście powstanie wspólnie nakręcony nowy film (obecnie w montażu), większa część 2024 r. biedne stworzenia, Złoty Lew w Wenecji, Złoty Glob dla najlepszej aktorki za dobrą opinię za Oscary (Stone zdobyła już Oscara dla najlepszej aktorki w 2016 roku za rolę w filmie) La la ziemia). Wywiad z Los Angeles, za pośrednictwem przytulnego Zooma, z Emmą Stone w roli przyjaznej, profesjonalnej dziewczyny z sąsiedztwa, odpowiedzialnej za nękanie swojego ulubionego filmowca, niechlujnego pluszowego misia, który najlepiej czuje się w otoczeniu swoich filmowych zabawek tylko w okresach promocyjnych.

Biedne stworzenia To film, który rozwijaliście wspólnie od początku, przez długi czas. Emma Stone, jesteś aktorką i producentką. Jak on to zrobił?

READ  AlUla świętuje Święto Narodowe Arabii przy dźwiękach największych artystów