Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Bądź skąpy, oto 10 ofert XXL do zgarnięcia w tę niedzielę 🔥

Ta wersja letniej wyprzedaży nie ma nic wspólnego z poprzednimi. Amazon, Cdiscount lub Fnac są (w końcu) agresywne w tym procesie. Choć przez długi czas ograniczał się do usuwania zapasów niskiej jakości, teraz dostępne są produkty premium w niższych cenach. Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty ważne na niedzielę.

Dobre plany na teraz: 🔴

Komputery/Tablety/TV:
Smartfony i forfaity:

Nie jeden:

Zobacz wszystkie programy

Nie trzeba dodawać, ale sprzedaż na Amazon i Cdiscount jest bardzo atrakcyjna. Od środy rano obaj gracze (którzy są również liderami e-commerce we Francji) szaleją z ofertami XXL na bardzo prestiżowych markach. Apple, Samsung czy Microsoft interesują się technologią w cenach, których nigdy wcześniej nie widzieliśmy.

Jeśli nie jesteś wystarczająco szybki, nadal istnieje niebezpieczeństwo. Do sprzedaży Amazon stworzył system ze sprzedażą flash. Mogą przychodzić i odchodzić w ciągu kilku godzin. Dla tych, którzy mają mało czasu w tę deszczową niedzielę, warto wybrać się na spacer z ciekawości. Ale największą niespodzianką jest to, że w tym letnim wydaniu francuski Cdiscount wyprzedza nawet Amazon.

Cdiscount i Amazon walczą o sprzedaż

Sprzedaż to operacja francusko-francuska, głównie dla handlu tradycyjnego. Jeśli sprzedawcy internetowi zawsze byli zbyt ograniczeni do tego typu wydarzeń, to dlatego, że mają tak mało treści do wyrzucenia. W miarę możliwości optymalizują swoje zapasy, więc nie mają prawie nic do sprzedania ze stratą. To rząd pozwala handlowcom sprzedawać ze stratą podczas sprzedaży.

Z tego powodu podczas sprzedaży na Amazon czy Cdiscount procenty rabatów są również bardzo wysokie. Nie mogą być zbyt hojni podczas Czarnego Piątku lub dni francuskich: z wyjątkiem wyprzedaży, dealerom nie wolno sprzedawać ze stratą. Ale poza tymi trudnymi do sprzedania referencjami, e-sprzedawcy promują również popularne marki.

READ  Thomas Pesquet ukończył swój trzeci spacer kosmiczny w nieco ponad tydzień

Jeśli nie są oznaczone jako „wyprzedażowe”, istnieją „dobre oferty” na duże marki. Na powyższej liście możesz zobaczyć bardzo piękne produkty w bardzo przystępnych cenach. Dotyczy to nie tylko dóbr materialnych, ale także usług. Możesz zobaczyć banki internetowe, firmy antywirusowe, a nawet VPN po preferencyjnych stawkach.

W przypadku sprzedaży Amazon i Cdiscount dążą do maksimum. Są więc dobre oferty na marki premium. Najpopularniejszym w Internecie jest Apple, który korzysta ze świetnych rabatów. Możemy wspomnieć o AirPods 2, iPhonie 12, MacBooku Air czy iPadzie Pro. Wszystkie te produkty nowej generacji w szalonych cenach.

Aby zobaczyć sprzedaż na Amazon, znajdziesz je tutaj:

Zobacz wszystkie programy

Nasza lista z najlepszymi ofertami

Niewątpliwie naszym faworytem ze sprzedaży na Amazon i nie tylko są odkurzacze Dyson. Te prawie nie są dyskontowane. Musisz więc mieć szczęście, że możesz go kupić po niższej cenie. Tak właśnie jest w niedzielę. Cdiscount ma dwie oferty flash na Dyson V10 i V11. Ten pierwszy oferuje obecnie najlepszy stosunek jakości do ceny. Darty jest również sparowany z Dyson V8.

Kontynuując nasz przewodnik po sprzedaży na Amazon, doceniamy również najnowsze wycofane MacBooki. Na amerykańskiej stronie e-commerce jest MacBook Air M1 i MacBook Pro M1 w przystępnych cenach. Chociaż te modele komputerów zostały wydane kilka miesięcy temu, jest naprawdę mało prawdopodobne, że zobaczysz je w tych cenach. Apple nie lubi zniżek, więc to naprawdę niespodzianka.

Bestsellery dla tych wyprzedaży na Cdiscount i Amazon, są też AirPods Pro. Słuchawki bezprzewodowe Apple z aktywną redukcją szumów są bardzo praktyczne. Za mniej niż 200 euro każdy to prawdziwa okazja. Żywotność baterii jest bardzo dobra, a jakość dźwięku bardzo dobra. Dla tych, którzy chcą się odizolować (czy to na wakacjach, czy w pracy), jest to akcesorium, które może zmienić Cię na resztę życia.

READ  Ten nowy produkt powinien zachwycić klientów Apple

Jak poprawić sprzedaż podczas sprzedaży?

W niedzielnych wyprzedażach Amazon wciąż ma tysiące produktów w obniżonych cenach. Poruszanie się po witrynie nie jest łatwe, ponieważ oferty są wszędzie. Tak samo jest z Cdiscount, Fnac czy Darty. Aby rozwiązać ten problem, lepiej skorzystać z paska wyszukiwania witryn komercyjnych i napisać produkt, który Cię interesuje. Mam nadzieję, że ten będzie również dzisiaj w sprzedaży.

Jednak dla tych, którzy mają czas, warto sprawdzić sprzedaż Amazon i Cdiscount. Powinieneś także wiedzieć, jak zwabić, nawet jeśli oznacza to późniejszy zwrot produktu. Amazon daje Ci na to 30 dni, podczas gdy Cdiscount i Fnac dają Ci 14 dni na przemyślenie. To dobry sposób na przetestowanie produktu w warunkach domowych.

Niedzielne wyprzedaże, Amazon i Cdiscount ujawniły nowe oferty. Ale im więcej czasu mija, tym oferty stają się mniej atrakcyjne. Gdyby sprzedaż miała się zakończyć 27 lipca, do tego czasu nie byłoby zbyt wiele. Pod koniec niedzieli będzie już mniej zapasów. Zapraszamy do szaleństwa w niedzielę, aby nie przegapić żadnych bryłek.

Aby zobaczyć oferty na Amazon, znajdziesz je tutaj:

Zobacz wszystkie programy