Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Bada sprawę Negrery i oskarżenia Barcelony o korupcję!

Bada sprawę Negrery i oskarżenia Barcelony o korupcję!

Zacznij od Mondialu Wyłączono: wywiad „Little Brother” z Dayotem Upamecano!

Kilka miesięcy po ujawnieniu skandalu z Negreirą, nazwaną na cześć byłego lidera hiszpańskiej komisji sędziowskiej, który pracował także jako wysoko opłacany konsultant Barcelony, sprawa powróciła. Według kilku hiszpańskich mediów Gwardia Cywilna przeprowadziła kontrole w siedzibie Komitetu Technicznego Robotników w Las Rozas w ramach sprawy Negrera. Operacja ta jest następstwem nakazu przeszukania wydanego przez sędziego Joaquína Aguirre w celu zebrania dokumentów związanych z tą sprawą. Pracownicy komisji byli zaskoczeni interwencją, która mieści się w ramach śledztwa prowadzonego przez Gwardię Cywilną.

Barcelona oficjalnie oskarżona?

Jednocześnie, według informacji mediów El Debate, sędzia Aguirre miał postawić zarzuty korupcyjne FC Barcelonie, a także Josepowi Marii Bartomeu, Sandro Rosellowi, José Maríi Enríquezowi Negrerze i jego synowi. Są oskarżeni o zapłacenie 7,5 miliona euro José Maríi Enríquezowi Negrerze, byłemu wiceprzewodniczącemu komisji technicznej sędziów. Sprawa ta uwydatnia problem korupcji w świecie piłki nożnej, ze szczególnym uwzględnieniem FC Barcelony i jej liderów, co może mieć poważne konsekwencje dla katalońskiego klubu.

Podsumowując

Skandal z Negrerą powraca na światło dzienne wraz z inspekcjami w siedzibie Hiszpańskiej Komisji Sędziowskiej, a FC Barcelona zostaje oskarżona o korupcję. Sprawa dotyczy wypłaty 7,5 miliona euro na rzecz José Maríi Enríqueza Negrery, byłego wiceprzewodniczącego komisji technicznej sędziów.

READ  Al-Nasr: Ronaldo po raz pierwszy milczy… Zasłużona prasa, nie Garcia