Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

AVIA wprowadza 7 nowych stacji paliw w Polsce

Trzy nowe stacje AVIA obejmują nową koncepcję obiektu firmy Eat & Co.


Sieć stacji paliw AVIA rozwijana przez Unimode SA otwiera 7 nowych lokalizacji w Polsce.

W ciągu najbliższych kilku dni AVIA otworzy własne stacje w Jastraspi-Straz, Bosnas i Kresekorjevo. Wkrótce zostaną otwarte cztery kolejne stacje licencyjne w Rzepczu-Głogówku, Grońsku, Redle i Sierpowie.

Trzy nowe stacje AVIA obejmują Eat & Co, nową koncepcję funkcji firmy, która łączy nowoczesny minimalizm C – store, modne kolory, trendy rynkowe i ergonomię – poinformowała firma. Wnętrze konceptu podzielone jest na dwie części, jedną przeznaczoną na zakupy, a drugą na relaks. Obejmują one również duże ekrany LCD do digital signage i marketingu audio.

„W zeszłym roku zamknęliśmy ponad 60 stacji, z których 80% to właściciele. To świadczy o tym, że dysponujemy odpowiednimi narzędziami i wiedzą w tym zakresie, aby stworzyć jak najlepsze warunki do współpracy z partnerami. Ten rok chcemy zamknąć stacjami A. – powiedział Robert Novek, dyrektor zarządzający sieci AVIA w Polsce i na Ukrainie.

Sieć AVIA to obecnie blisko 65 platform operacyjnych zlokalizowanych w całej Polsce. Stacje uruchamiane są przede wszystkim w średnich i małych miejscowościach.

powiązana zawartość

Omawiać

READ  „Polska centralnym punktem nowego NATO”