Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Assassin’s Creed Mirage to najlepsza gra wydana przez firmę Ubisoft na Xbox Series i PS5 |  Xbox One

Assassin’s Creed Mirage to najlepsza gra wydana przez firmę Ubisoft na Xbox Series i PS5 | Xbox One

Assassin’s Creed Mirage jest oficjalnie dostępny od niemal tygodnia i Ubisoft wydaje się być całkiem zadowolony z jego wydajności. Gra jest największą premierą firmy na konsole nowej generacji.

Prosty przepis i atrakcyjna cena na Assassin’s Creed Mirage

Nostalgia się opłaciła i firma Ubisoft miała rację, zamieniając dodatek DLC Assassin’s Creed Valhalla w zupełnie nową grę. Z okazji pierwszego tygodnia premiery gry Ubisoft twierdzi, że jest „podekscytowany miłością i pozytywnym nastawieniem, jakie otrzymał wokół gry w ciągu ostatniego tygodnia”.

Wydawca zauważa, że ​​liczba graczy jest zgodna z poprzednimi udanymi premierami Assassin’s Creed Origins i Assassin’s Creed Odyssey, ale Assassin’s Creed Mirage to także największa jak dotąd premiera „nowej generacji” pod względem sprzedaży w Ubisoft na PS5 i Xbox. Seria X|S.

Dziękujemy, że dołączyliście do nas w tej niesamowitej podróży, która celebruje, honoruje i rozwija 15-letnie dziedzictwo serii Assassin’s Creed. Nie moglibyśmy być bardziej szczęśliwi, że społeczność przyjęła metodę powrotu do podstaw.

Jak wskazuje nasza recenzja Assassin’s Creed Mirage, grze udało się opanować rytm i narrację, dzięki czemu możemy z przyjemnością śledzić historię Bassem, nawet jeśli mamy poczucie, że tym razem brakuje tego, co kryje się za tą historią i że etapy walki w końcu są trochę zróżnicowane.

Ten powrót do podstaw w prostszej, krótszej grze wydaje się być fajny, a atrakcyjna cena gry z pewnością działała na jej korzyść. Nowy Assassin’s Creed Mirage można było kupić za jedyne 29,99 euro, co było niespotykaną ceną za odcinek serii w momencie jego premiery.

Seria Assassin’s Creed daleka jest od powiedzenia ostatniego słowa, ponieważ w Ubisoft Studios powstaje już kilka gier. Kolejny duży tytuł ma już kryptonim i jest to gra RPG akcji osadzona w Japonii, Assassin’s Creed: Codename Red.

READ  Więcej rozbłysków gwiazd, które można zaobserwować u Perseidów