Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Apple Watch Series 7: zamówienia w przedsprzedaży otwarte

Zamówmy w przedsprzedaży dołączone Apple Watch Series 7, Nike i Hermès. Ceny nie zawierają żadnych złych niespodzianek, pozostają niezmienione, zaczynając od 429 euro za aluminium (a tytanowe obudowy są odnawiane). Dostawy do sklepów i wyprzedaże odbędą się w najbliższy piątek, 15 października.

Ta generacja nie różni się zbytnio od poprzedniej generacji i nie ma nawet innej funkcji zdrowotnej. Jest zwiększona odporność na wstrząsy i kurz oraz szybsze ładowanie, ale tegoroczną gwiazdą jest większy ekran w obu rozmiarach. Umożliwia wyświetlanie większej ilości informacji za pomocą misternie zakrytych tarcz. Jest również opisywany jako jaśniejszy od wewnątrz (+70%) pod nadgarstkiem.

Seria 3, Seria 6 i Seria 7

Warto pamiętać, że bransoletki w Twoim obecnym modelu dogonią nową generację. Jak również bransoletki sprzedawane teraz w celach referencyjnych 41 i 45 mm Praca z poprzednią serią.

Porównanie: Apple Watch Series 7 kontra Apple Watch Series 6

Porównanie: Apple Watch Series 7 kontra Apple Watch Series 6

Jeśli masz iPhone’a z MagSafe, wiedz, że Orange zawsze postęp Podwójna ładowarka MagSafe firmy Apple za 115 euro zamiast 149 euro. Szczegół, który może być dla Ciebie ważny, to wsparcie nie obsługuje szybkiego ładowania dla Series 7. Niestandardowa powierzchnia iPhone’a może również pomieścić etui AirPods (czytaj Pierwsze kroki z podwójną ładowarką Apple MagSafe).

Aktualizacja o 14:40: W przypadku niektórych modeli dostawa została przesunięta na początek listopada.

READ  Ignorowany przez 12 lat, ten bohater w końcu będzie mógł cieszyć się nagrodami, na jakie zasługuje