Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Apple ogłasza nowe słowo kluczowe 18 października

po, po telefon, (bez wątpienia) o szybkości poruszania się komputera Mac! Firma Apple właśnie wysłała wirtualną kartę zaproszenia na nowe „wydarzenie specjalne”, które odbędzie się online, oczywiście z Cupertino.
Spotkanie zaplanowane jest na 18 października o godzinie 19:00, aby odkryć nowe produkty kalifornijskiego giganta.
Bez wątpienia muszą mieć coś wspólnego z komputerami Mac i ich cudownym przejściem z Intela na ARM. Wyjazd, który Apple wypuścił szybko w listopadzie zeszłego roku, z kultowym ultraprzenośnym wibratorem Macbook Air, a jego poziom podstawowy MacBook Pro 13 cali I Mac mini.

Kontynuuj przenoszenie…

Co powinniśmy odkryć podczas tego słowa kluczowego, Czyj slogan po francusku “wytrzymać” ? Nie ma wątpliwości, że nowy procesor ma większą moc niż chip M1, który napędza pierwsze maszyny Apple Silicon, które zostały wprowadzone na rynek pod koniec 2020 roku i w ciągu roku.iMac 24″.

Ten chip, który można nazwać M1X, będzie sercem nowego profesjonalnego sprzętu Apple, W tym MacBook Pro Poprawione i poprawione – aby model 14″ mógł zastąpić obecny 13″. Apple może również skorzystać z okazji, aby zaktualizować inne komputery w swojej ofercie, takie jak „high-endowe” modele z rodziny Mac Mini lub iMac. Ten pierwszy nie doczekał się prawdziwego rozwoju w swojej konstrukcji, podczas gdy drugi został znacznie ulepszony.

Ale mogłeś tego nie skończyć…

Mówiąc najprościej, wyzwaniem jest zastąpienie Core i7 i Core i9, które wciąż dają życie najpotężniejszemu sprzętowi Apple. Z drugiej strony jest mało prawdopodobne – nadal? – Zobaczmy nadejście chipa, który ożywi najpotężniejszego Maca, Maca Pro…
Tutaj porozmawiamy o Apple Silicon równoważnym Xeonom od Intela. Gigant z Cupertino poświęcił się prawie dwa lata na udane przejście, zbliżamy się do pierwszej rocznicy pierwszych urządzeń z ARM SoC, więc nie ma potrzeby się spieszyć…

READ  Windows 10: ta przyszła aktualizacja zmieni życie audiofilów

Ta konferencja z dużym prawdopodobieństwem będzie również okazją dla firmy do zaprezentowania Ostateczna wersja Monterrey, najnowsza wersja systemu macOS, została wprowadzona w czerwcu ubiegłego roku.

Zobacz także wideo:

Aby dowiedzieć się wszystkiego, spotkaj się 18 października o godz. Będziemy tam, aby rozszyfrować wszystkie te reklamy.