Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Angielska rodzina królewska: wymagania dotyczące udziału Harry’ego i Meghan w koronacji Karola III

Angielska rodzina królewska: wymagania dotyczące udziału Harry’ego i Meghan w koronacji Karola III

W konflikcie z rodziną królewską Harry i Meghan otrzymali zaproszenie na koronację króla Karola III. Mają pewne wymagania…

Sussexowie nie złożyli jeszcze oficjalnej odpowiedzi, ale już w królestwie wypracowali kilka rosnących zębów żądań.

Harry i Meghan proszą zatem, aby ich dzieci, Archie i Lilibet, zostały w pełni włączone do dzisiejszego protokołu w taki sam sposób, jak George, Charlotte i Louis, którzy będą mieli zaszczyt towarzyszyć królowi Karolowi w jego procesji koronacyjnej. Poprosił, aby „Sussex” zostało uznane za bardziej uzasadnione, ponieważ mały Archie obchodziłby tego dnia swoje czwarte urodziny.

Przeczytaj także:
Książka księcia Harry’ego „Zastępca” jest bestsellerem

Temat ten jest też przedmiotem kolejnej prośby pary pragnącej „rodzaju gestu podczas obiadu lub aperitif” od króla lub „choćby wzmianki o Wesołych Świąt”.

Przeczytaj także:
Twierdzi, że zabił 25 terrorystów: książę Harry jest zagrożony przez Al-Kaidę

Siedzisko na balkonie

Wygnana para królewska prosi również o miejsce na balkonie Pałacu Buckingham, podczas gdy machają do zgromadzonego tłumu, by kibicować królowi.

Przeczytaj także:
„Chciałbym z powrotem mojego tatę i brata”, ale „oni nie chcą się pogodzić”: soczyste rewelacje księcia Harry’ego na kilka dni przed wydaniem jego autobiografii

według słońcePałac stara się „jak najszybciej zakończyć negocjacje”, by uniknąć „chaosu”.

Przeczytaj także:
Rodzina królewska: Rasizm, Karol, Kate i William… Dokument Netflix o Harrym i Meghan doprowadza Anglię do szału

Książę Harry i Meghan Markle z hukiem opuścili rodzinę królewską w 2020 roku. Większość ich tytułów została pozbawiona i przyznana i od tego czasu mieszkają w Stanach Zjednoczonych. Sprawom nie pomogło w ostatnich miesiącach wydanie „alternatywnej” książki o Harrym, podobnie jak emisja filmu dokumentalnego na Netfliksie czy nawet wywiady z amerykańskimi mediami. Za każdym razem Harry buntuje się przeciwko stosunkowi rodziny królewskiej do pary.

READ  Prognozy SAINT LEGER DES TROTTEURS

Przeczytaj także:
Rodzina królewska Anglii: „Wylądowałem na psiej misce…” Książę Harry oskarża swojego brata Williama o „rzucenie go na podłogę”