Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Amerykański działacz lewicowy został brutalnie zasztyletowany na ulicy w Nowym Jorku

Amerykański działacz lewicowy został brutalnie zasztyletowany na ulicy w Nowym Jorku

” data-script=”https://static.lefigaro.fr/widget-video/short-ttl/video/index.js” >

W poniedziałek rano napastnik rzucił się na 32-latka, poetę, działacza na rzecz ochrony środowiska i zagorzałego zwolennika „wypalania pokoi”.

Ryan Carson, 32-letni amerykański lewicowy działacz i poeta, znany ze swojego opowiadania się za „pokojami strzelań”, został zasztyletowany w Nowym Jorku w poniedziałek o 4 rano. Wracał z dziewczyną z wesela na Lafayette Street, na przystanku B38, gdy ktoś przeszedł przed nimi, po czym odwrócił się i krzyknął:Na co się patrzysz p….nCarson interweniuje pomiędzy napastnikiem a jego dziewczyną, ale napastnik (którego zdjęcie zostało opublikowane przez NYPD w programie Kilka razy. Odchodzi na kilka chwil, po czym podchodzi do przerażonej dziewczyny Ryana Carsona i pluje na nią, po czym kopie Carsona leżącego na ziemię i ucieka.

Film z monitoringu przedstawiający atak został opublikowany w mediach społecznościowych i obejrzany miliony razy. Służby ratunkowe, które szybko przybyły na miejsce zdarzenia, zauważyły, że nóż wbił się w serce Ryana Carsona. Na chwilę obecną nie dokonano żadnych aresztowań. Według jego LinkedIn 32-latek był starszym dyrektorem kampanii dotyczącej odpadów stałych w nowojorskiej Grupie Badań nad Interesem Publicznym (NYPIRG). Przebiegł także pieszo 500 mil.Podniesienie poziomu świadomości społecznej w celu przyjęcia ustawy ustanawiającej pierwszy w kraju ośrodek zapobiegania przedawkowaniu„Ogłosił jednego ze swoich przyjaciół Poczta nowojorska . Jak podaje strona internetowa, na której uruchomił internetową kampanię zbierania datków, inicjatywa na rok 2021 dotycząca „Shooting Rooms” pozwoliła mu zebrać ponad 20 000 dolarów. strona GoFundMe.

Jego morderstwo jest nie do pomyślenia i nowojorska policja nie spocznie, dopóki nie postawimy go przed sądem. Modlę się za wszystkich, którzy znali i kochali Ryana– odpowiedział burmistrz Nowego Jorku Eric Adams. „Ryan był ukochanym pracownikiem, współpracownikiem i przyjacielem, a także kreatywnym, utalentowanym, nieugiętym i optymistycznym orędownikiem uczniów i środowiska.„, on dodał NYPIRG w komunikacie prasowym.

READ  Dwóch zaginionych nastolatków, siedem znalezionych ciał, jeden podejrzany nie żyje... Co to za stan Oklahoma?

” data-script=”https://static.lefigaro.fr/widget-video/short-ttl/video/index.js” >