Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Amazon ukrywa 7 tajnych ofert i jak je znaleźć ⚡️

Wczoraj Amazon oficjalnie uruchomił Czarny piątek. Po Cdiscount i Fnac, amerykański kupiec ujawnił szalone rabaty. Przygotowaliśmy listę tych, których nie można przegapić w Szabat.

Wizyta w Amazon podczas Czarnego Piątku to prawie obowiązek. Poruszanie się po niej jest bardzo trudne ze względu na setki stron ofert. Aby pomóc Ci lepiej widzieć, przygotowaliśmy tę listę szokujących ofert, z których możesz skorzystać już teraz.

W tym roku Amazon chce mieć lepszy Czarny piątek niż kiedykolwiek. W tym celu handlowiec łączy trzy główne elementy: popularne produkty, wysoce konkurencyjne ceny oraz elastyczność w zakresie zakupów i zwrotów. To piekielne trio jest głównym sposobem na sukces w przyciąganiu milionów francuskich klientów. Według badania przeprowadzonego przez Fevad, 70% Francuzów skorzysta w tym roku z Czarnego Piątku.

Jeśli dwie trzecie Francuzów bierze udział w Czarnym Piątku, Amazon ma z tym coś wspólnego. To on wyeksportował ten proces na cały świat, ze Stanów Zjednoczonych. We Francji dwie trzecie Francuzów również planowało zakupy online. Aby osiągnąć ten entuzjazm, kupiec musiał iść na ustępstwa, aby odwiedzanie jego sklepu było obowiązkowe.

Czarny piątek 24-godzinny festiwal

Jeśli chce zgromadzić miliony Francuzów na swojej platformie podczas Czarnego Piątku, Amazon wie, że musi zbudować szeroką sieć i objąć wszystkie kategorie produktów. To właśnie robi genialnie od piątkowego poranka, daty rozpoczęcia imprezy. Na liście, którą przedstawiliśmy powyżej, zobaczysz głównie oferty dotyczące high-tech, ale rzeczywistość jest zupełnie inna: wszystkie tematy objęte są zniżkami na Amazon.

Jeśli chodzi o technologię, Amazon przedstawia najbardziej zaskakującą możliwą ofertę. Tegoroczny Czarny piątek szczególnie stawia Apple w centrum uwagi: nigdy nie widzieliśmy tak dobrych ofert na tę markę. Ceny iPhone’a 14 Pro Max, iPada 2021 czy MacBooka Pro i MacBooka Air z procesorem M2 spadają. To dobry czas, aby tam pojechać, ponieważ jest to niezwykle rzadkie.

READ  Logan Paul poświęca rzadki Game Boy Color… aby zrobić stół

Kolejnym tematem, który zawsze jest bardzo hojnie omawiany podczas Czarnego Piątku, jest sprzęt AGD. Tutaj także amerykański kupiec urządza święto. Marki takie jak iRobot czy Ecovacs są bardzo popularne. Na oficjalnej stronie giganta Dyson dostępne są również świetne rabaty na najnowsze modele bezprzewodowe angielskiej marki. Krótko mówiąc, każdy może się tym cieszyć, zaledwie kilka tygodni przed Bożym Narodzeniem.

To, co naprawdę sprawia, że ​​Czarny piątek jest sukcesem na Amazon, Cdiscount lub Fnac, to jakość rabatów. W rzeczywistości dotyczą one głównie nowoczesnych produktów znanych marek. Wprawdzie nie dostaniemy 80% zniżki na najnowszy iPhone Apple, ale można spodziewać się 10 do 20% zniżki. Poza Czarnym Piątkiem nie będziesz miał szansy zobaczyć spadku marki Apple. W innych markach dochodzi do -80%.

Zobacz oferty na Amazonie

Podczas gdy wyprzedaże stopniowo odchodzą w zapomnienie, Czarny Piątek staje się coraz bardziej popularny. Francuzi umówili się tam na spotkanie, a budżet wciąż rośnie. Według badania przeprowadzonego przez PwC, byliby skłonni wydać na taką operację średnio 285 euro na kilka dni. To dowód na to, że są skłonni wydać trochę pieniędzy na dość drogie produkty. W Paryżu i na jego przedmieściach (tj. Ile-de-France) budżet ten wzrasta do ponad 620 euro.

Amazon gwarantuje najlepszą cenę

Jest to pierwsze w historii Amazona i odbywa się w Czarny piątek. Pamiętamy, że wydarzenie trwa od 18 do 28 listopada: wielu zastanawia się, kiedy zostanie zaoferowana najlepsza cena za ich produkt: na początku procesu? W czasie czarnego piątku 25 listopada? Na końcu? Wiele pytań, na które trader w przejrzysty sposób odpowiedział.

W takim przypadku masz gwarancję najlepszej ceny na referencję w momencie zakupu i przez cały okres. Na przykład, jeśli kupisz dziś MacBooka Air M1 o pojemności 256 GB za 998 euro, Amazon gwarantuje, że otrzymasz najlepszą cenę. A jeśli cena spadnie w najbliższych dniach, zwróci Ci różnicę. W tym okresie masz pewność, że każe Ci płacić tylko najniższą stawkę.

READ  Xbox Game Pass: bardzo dobra gra OMORI jest teraz dostępna z zaskoczenia! | Xbox One

Właściwie oznacza to jedno: Amazon ujawnił wszystkie swoje oferty w piątek, 18 listopada. Do poniedziałku 28 listopada nie planuje tego zmieniać. Dlatego radzimy się pospieszyć: im więcej czasu upływa, tym większe ryzyko braku towaru. Ale w każdym razie będziesz mieć najlepszą cenę – niezależnie od tego, czy kupisz produkt w sobotę, czy w sobotę za 8 dni.

Wreszcie inne badanie pokazuje, że 43% Francuzów wykorzystuje Czarny piątek, aby wręczyć prezenty na święta Bożego Narodzenia. To dobra wiadomość, że Amazon i Cdiscount są dla Ciebie w sklepie: obaj sprzedawcy umożliwiają zwrot wszystkich zakupów do stycznia. Jeśli odbiorcy nie spodoba się prezent świąteczny, możesz go zwrócić i otrzymać zwrot pieniędzy. Dzięki temu nie musisz szukać rozwiązania odsprzedaży.

Mówiąc dokładniej, Amazon pozwala na dokonywanie zakupów do 31 stycznia 2023 r. Jeśli kupiłeś w Czarny piątek w sobotę, masz ponad dwa miesiące na skorzystanie z prawa do odstąpienia od umowy. W Cdiscount ta elastyczność kończy się już 8 stycznia 2023 r. Jednak nadal bardzo miło jest zaoferować Ci dwóch liderów e-commerce we Francji. Fnac ze swojej strony niczego nie ogłosił: gwarantowane są klasyczne 14 dni na wypłaty.

W ciągu 24 godzin udało nam się odkryć wyjątkowe oferty we wszystkich witrynach e-commerce. Przez cały następny tydzień będziemy informować Cię o intensywności Czarnego piątku. Aby ułatwić pracę eksploracyjną, zapraszamy do zarejestrowania tej strony internetowej w ulubionych w przeglądarce. W ten sposób będziesz mógł uzyskać do niego dostęp jednym kliknięciem. To prawdziwa ulga.

Aby rozpocząć Czarny piątek, zapraszamy tutaj:

Zobacz oferty na Amazonie