Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Amazon otwiera zamówienia w przedsprzedaży na Echo Dot (4. generacji) „Baby Yoda”

1

Po zaprojektowaniu Echo Dot (3.generacji) w 2020 roku z Yodą ledwo odstawioną od midichlorianów, Amazon ujawnił odpowiednią wersję asystenta głosowego czwartej generacji, która jest teraz dostępna w przedsprzedaży.

Z okazji Dnia Gwiezdnych Wojen obchodzonego 4 maja Amazon zaprezentował małą niespodziankę dla fanów miecza świetlnego i niewolnika wookie: asystent głosowy Echo Dot (4. generacji) zostanie wkrótce wprowadzony z pomocą lalki Baby Yoda, nazwanej na cześć maskotka serialu telewizyjnego Mandalorian, Którego drugi sezon wyemitowano zeszłej zimy na Disney +.

W 2020 roku wprowadzono również Echo Dot (3.generacji) ze wsparciem dla Grogu’s Ears (prawdziwe imię Baby Yody w serii), ale Otterbox, odpowiedzialny za jego projekt, musiał dostosować się do nowych krzywizn czwartej generacji. Echo Dot.

Przypominamy, że Echo Dot 4, który przeszedł przez nasze laboratoria, otrzymał 3 gwiazdki na koniec testu. Jeśli ten asystent jest nadal bardzo ograniczony pod względem mocy dźwięku, to jednak udowodnił swoją wartość i pozostaje zalecaną opcją dla użytkowników Alexa, którzy potrzebują miejsca!

Według zespołów Amazon wsparcie jest instalowane bez trudności i jest przeznaczone do interakcji z Amazon Echo Dot bez wpływu na wymiany z Alexą. Specjalna antypoślizgowa podstawa sprawia, że ​​urządzenie jest stabilne jak Sokół Millennium przy zawrotnej prędkości!

Zamówienia przedpremierowe na tę pomoc są już dostępne we Francji za 24,95 €, a pierwsze dostawy od 10 czerwca 2021 r.

READ  Kosmos: Kometa przeleci bardzo blisko nas i powinna być widoczna gołym okiem