Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Amazon kłamliwe, 10 ofert, których nie można przegapić w poniedziałek 🔥

W tym roku handlowcom takim jak Cdiscount czy Amazon nie brakowało ambicji rozpoczęcia sprzedaży. To prawdziwy festiwal napiwków, w którym uczestniczymy od środy. Chociaż od dawna jest to znane jako prosty proces czyszczenia zapasów, sprzedaż odnotowuje poprawę jego jakości na przestrzeni lat. Poniżej dobre występy trwają w poniedziałek.

Dobre plany na teraz: 🔴

Komputery/Tablety/TV:
Smartfony i forfaity:

Nie jeden:

Zobacz wszystkie programy

Jak widać z powyższej listy, reprezentowane są najlepsze marki do sprzedaży na Amazon. W ten sposób znajdziemy Apple z prawie wszystkimi produktami w swoim asortymencie: iPhone, MacBook, AirPods czy iPad Pro. To samo dotyczy marek w świecie technologii, takich jak Samsung, Xiaomi i Bose. W tej letniej edycji widzimy znacznie więcej produktów premium niż w poprzednich latach.

Od zeszłej środy zapasy systematycznie spadają. Jeśli chodzi o sprzedaż, Amazon, Cdiscount i Fnac zaprezentowały zdecydowaną większość swoich ofert od pierwszego dnia. Z biegiem czasu zmniejszają się i jest już wiele pęknięć. Jeśli nie chcesz przegapić referencji już oferowanej ze zniżką, nie czekaj na drugą zniżkę, która rozpocznie się w środę.

Amazon i Cdiscount wykonują cały proces

W ostatnich latach sprzedaż na Amazon, Cdiscount i innych ma tendencję do gwałtownego spadku popularności. Ta porażka wynika z zasady sprzedaży, która polega przede wszystkim na pozbywaniu się produktów, które miały trudności ze sprzedażą. Z tego powodu państwo francuskie stworzyło ten okres, w którym kupcy mogli sprzedawać ze stratą, przygotowując się do następnego sezonu.

Francuscy nabywcy są nie tylko oszukiwani, a jeśli produkty nie są sprzedawane, to dlatego, że nie interesują ludzi. Zamiast zwiększać sprzedaż, Amazon i Cdiscount wykorzystują to wydarzenie, aby wyróżnić dobre oferty na produkty z wyższej półki. To prawda, że ​​nie jest to przegrana sprzedaż, ale to świetne rabaty na marki premium.

READ  The Last of Us part 2 poprawiono przy 60 fps na PS5 - relacja kasjera

W przeszłości moda była pierwszym sektorem, który został wyróżniony w sprzedaży. Amazon i Cdiscount, jako światowe rynki, oferują wszelkiego rodzaju produkty po obniżonych cenach. Elektronika zawsze była silną kategorią w sieci i nadal tak jest w przypadku letnich wyprzedaży. Inne popularne letnie tematy (ogrodnictwo, gotowanie itp.) są również celem programów szokujących.

Jak zawsze, zapasy są bardzo ograniczone do sprzedaży: Amazon od czasu do czasu odnawia sprzedaż błyskawiczną, aby ożywić swoją witrynę. Cdiscount również. Po przedstawieniu globalnego kuponu rabatowego na początku procesu, kontynuuj oferowanie rabatów w weekendy. W poniedziałek uruchomił nową falę dobrych ofert. Ale jak zawsze, nigdy nie trwają długo.

Aby odkryć oferty na Amazon, znajdziesz je tutaj:

Zobacz wszystkie programy

Co zabrać na letnie wyprzedaże?

Powyżej masz pełną listę naszych najlepszych ofert sprzedaży na Amazon, Cdiscount i Fnac. Mamy oddany zespół, który przyjedzie i przefiltruje wszystkie oferty we wszystkich tych witrynach e-commerce, aby zapewnić Ci tylko to, co najlepsze na rynku. Jeśli jednak masz trochę czasu, możesz wybrać się na wycieczkę w poniedziałki, aby poznać swój pomysł.

W naszym wyborze najlepiej sprzedające się oferty Amazona oczywiście trafiają do iPhone’a 12. Niezależnie od tego, czy jest to wersja klasyczna, mini czy Pro, amerykański sprzedawca łamie cenę zaawansowanych smartfonów Apple. Masz możliwość 15-20% rabatu w zależności od wybranego modelu, co jest niesamowite już po kilku miesiącach od premiery.

Jednak nie każdy potrzebuje nowego telefonu. Do wyprzedaży Amazon i Cdiscount mają taką samą ofertę na słuchawki: 199 euro za AirPods Pro. Po raz pierwszy bezprzewodowe słuchawki Apple spadły poniżej symbolicznego poziomu 200 euro (wobec 279 euro w Apple). To świetna oferta, zwłaszcza jak na tak popularny produkt. Zauważ, że AirPods 2 są również sprzedawane u francuskiego sprzedawcy za jedyne 119 euro.

READ  Bez wątpienia: Ziemia się ociepla

Nie mogliśmy zakończyć tej oceny dobrych planów, nie wspominając o firmie Dyson. Odkurzacze bezprzewodowe i bezworkowe brytyjskiej marki stały się wielkim hitem od początku sprzedaży na Amazon i Cdiscount. Dealerzy mają świetne oferty na modele V8, V10 lub V11. Wiele z nich jest już niedostępnych i niewiele zostało. Od Ciebie zależy, czy udasz się do niego w poniedziałek, aby z niego skorzystać.

Łatwy do kupienia w Internecie

Wraz z kryzysem zdrowotnym Francuzi są przyzwyczajeni do zakupów online. Zauważyli, że było to łatwe na wszystkich poziomach. Podczas sprzedaży Amazon pozostawia taką samą elastyczność jak przez resztę roku: masz 30 dni na zmianę zdania (po dostarczeniu paczki) i otrzymanie zwrotu pieniędzy. To dobry sposób na kupowanie na odległość i nie ryzykowanie. W Cdiscount masz 14 dni na anulowanie zakupu.

Powyższa lista będzie aktualizowana przez cały poniedziałek. Sprzedaż na Amazon i Cdiscount jest bardziej dynamiczna niż kiedykolwiek, musisz wiedzieć, jak to śledzić. Jeśli nie masz czasu, zapraszamy do zakładki tej strony. Dla bardziej niecierpliwych osób możesz zajrzeć na różne strony, które pozwolą Ci zobaczyć aktualne programy.

Aby zobaczyć sprzedaż na Amazon, znajdziesz je tutaj:

Zobacz wszystkie programy