Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Algieria nie wchodzi w grę przeciwko Sierra Leone

Był to jeden z najbardziej oczekiwanych startów w Pucharze Narodów Afryki 2021. Po wygraniu ostatniej edycji Algieria chciała zadebiutować, aby wybić się do rywalizacji i utrzymać tytuł mistrza Afryki. W obecności Atala, Bensabai, Feghouliego, Slimaniego, Mahreza, Ibrahimiego i Belaili, najlepszego gracza w Arab Cup 2021, Zieloni chcieli dobrze zagrać przeciwko Sierra Leone, które zakwalifikowało się po raz pierwszy od 25 lat.

Co następuje po tej reklamie

Jednak to gwiazdy Leone były najbardziej niebezpieczne od początku meczu. Camara, który doskonale grał z Mandy, widział, jak jego powrót do zdrowia ledwo umyka z klatki (szóste). Chcąc wykorzystać rzuty wolne, pomimo rozczarowującego pierwszego okresu, Leone wykonał niebezpieczny rzut wolny. Bangura, który zakręcił głową przy prawym słupku Mbolhiego, był bardzo bliski otwarcia wyniku (22). Zwolennicy Lisów musieli spodziewać się zupełnie innego pierwszego okresu…

Mohamed Kamara zatrzymał wszystkie stacje

Druga połowa zaczęła się w ten sam sposób. Sam w polu karnym Camara mógł odwołać się do pustego miejsca przed Mandy, który nieumyślnie wrzucił piłkę do własnej siatki. Na szczęście dla Zielonych napastnik Randers był na spalonym (48.). Lisy były w końcu bardziej niebezpieczne, ale Kamara, bramkarz Sierra Leone, postanowił wycofać wszystkie punkty zatrzymania przed Brahimim (52), Bendibeką (67) i Mahrezem (69 i 80).

Pomimo kilku ataków pod koniec meczu, takich jak odrabianie nietrafionego gola Benrahmy (85. miejsce), Algieria nie zdołała odrobić różnicy i tym samym zremisowała ze słabszym przeciwnikiem. połączyć siły przeciwko Gwinei Równikowej następnego dnia, aby zachować los w swoich rękach. Właściciele bohaterskiego meczu, zawodnicy Sierra Leone zmierzą się z reprezentacją Wybrzeża Kości Słoniowej.

CAN . klasyfikacja grup