Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Alain Delon: Żandarmi przejęli dziesiątki broni z jego posiadłości w Doshi

Alain Delon: Żandarmi przejęli dziesiątki broni z jego posiadłości w Doshi

Cała konfiskata. W ubiegły weekend żandarmeria skonfiskowała dziesiątki sztuk broni palnej z posiadłości Alaina Delona w Doshi (Loiret). Interwencja przeprowadzona decyzją sądu w kontekście napięć między dziećmi Alaina Delona. Jest to broń strzelecka i amatorska, a Alain Delon posiada licencje na jej posiadanie, gdyż na terenie rodzinnej posiadłości znajduje się także strzelnica.

Jednak napięcia między dziećmi i obawy o kruche zdrowie aktora niewątpliwie skłoniły wymiar sprawiedliwości do zapobiegnięcia najmniejszemu niebezpieczeństwu. „Mój klient jest bardzo zaniepokojony, gdy dowiaduje się, że Alain Delon jest przetrzymywany bez pomocy medycznej i w pobliżu znajduje się broń” – powiedziała nam Yacine Bouzrou, prawniczka Hiromi Rollin.

Według dochodzenia żandarmerii, które ujawniliśmy, lekarz ogólny, który latem ubiegłego roku badał Alaina Delona, ​​stwierdził, że morale tego ostatniego „było niskie” i wydawało się, że nie „niczego już nie oczekuje”. Mówił nawet o „stanie wyczerpania fizycznego i psychicznego wiążącego się z wysokim ryzykiem samobójstwa”.

Niedawno w niedawnym wywiadzie z onaAnushka Dhillon, córka aktora, wyjaśniła, że ​​„zawsze jedzie ze swoim ochroniarzem” do rodzinnej posiadłości. Ta ostatnia opowiedziała o pasji ojca do broni palnej, dodając, że ma jej „dużą kolekcję”. Anushka Dillon dodała, że ​​jej bracia, gdy są w Doshi, „chodzą po domu uzbrojeni”, wierząc, że są „Na Dzikim Zachodzie”.

Incydent z 2011 roku z bronią należącą do grupy

Oświadczenia, które wywołały ostrą reakcję najstarszego z nich Anthony’ego Dillona Bracia, Który w odpowiedzi wzbudził zainteresowanie Anushki bronią palną, o praktykowanie której w ostatnich miesiącach oskarżył ją: „Lato spędziłem, strzelając z Glocka z twoim ulubionym, byłym członkiem GIGN i szefem ochrony Douchy’ego, żeby w końcu zabrać broń do domu”. Genewa ku pamięci mojego ojca. Jak na kogoś, kto nienawidzi broni, wydajesz mu się bardzo odważny i utalentowany. „Dla mnie minęło dużo czasu, odkąd chodziłem uzbrojony”.

READ  Carla Bruni-Sarkozy wyjawia, że ​​wiele lat temu miała raka piersi, i ostrzega: „Zrób mammografię”.

To nie pierwszy raz, kiedy broń palna z kolekcji jego ojca sprawia kłopoty rodzinie Dillonów. W 2011 roku uznano za przypadkowy wystrzał na siódmym piętrze mieszkania Alaina Delona w Genewie, w wyniku którego poważnie raniono hiszpańskiego nastolatka. Alain-Fabien Delon, najmłodszy z rodzeństwa, który miał 17 lat, zorganizował imprezę dla zamożnych młodych mężczyzn i alkoholików. Podczas zabawy lub sprzeczki ze starym pistoletem należącym do nieobecnego patriarchy, rozległ się strzał, w wyniku którego dziewczyna została ciężko ranna od kuli.