Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

adidas wprowadza na rynek sneakersy Guardians of the Galaxy

Niemiecki producent sprzętu zaprezentuje zestaw poświęcony Strażnikom Galaktyki w 2022 roku, z okazji premiery gry wideo poświęconej zespołowi Petera Quilla.

Park Południowyi Xbox i Gwiezdne Wojnyadidas zwiększa współpracę, aby powiększyć swoje stoiska. Tym razem niemiecki producent sprzętu łączy siły z Marvelem, aby zaoferować kolekcję w całości poświęconą Strażnikom Galaktyki. W komunikacie prasowym na swoim blogu Idea House ogłosiła w połowie grudnia tę współpracę zaplanowaną na pierwszą połowę 2022 roku.

Z drugiej strony postacie obozowane na dużym ekranie przez Chrisa Pratta, Zoe Zeldana i Dave’a Bautistę nie są w centrum uwagi. Adidas zainspirował się już grą wideo Alter Ego, która jest sercem tytułu opracowanego przez Square Enix i zaprezentowanego 26 października na całym świecie. Eric Monacelli, dyrektor produkcji i kierownik projektu wyjaśnia:

„Na początku tworzenia Strażników Galaktyki zespół Eidos-Montreal wpadł na świetny pomysł włączenia sylwetki adidasa w stylu retro z lat 80. – Forum 84 Hi – do projektu postaci młodego Petera Quilla. Zaczęliśmy więc planować Disney i rozmowa z adidasem.

Cała drużyna

Dobre wieści Jeśli Peter Quill nie jest twoją ulubioną postacią, każdy członek Strażników będzie w centrum uwagi. Tak więc istnieje co najmniej sześć różnych modeli, z których każdy inspirowany jest Gamorą, Draxem, Rocket Racoon, Grootem i oczywiście Star Lordem, dla których wprowadzono dwa niestandardowe modele.

W przypadku tego ostatniego projektanci zainspirowali się kultowym modelem marki, dodając do niego charakterystyczną kolorystykę postaci. Tak więc Forum jest udekorowane na czerwono, aby przypominać kurtkę Kapitana Milana, podczas gdy wersja Hi 84 jest niebiesko-biała. Charakterystyczna skóra Draxa jest wydrukowana na Ozelii, podczas gdy Gamora jest przedmiotem specjalnej edycji ZX 2K Boost, zabarwionej na zielono i czerwono, aby przywołać jej zbroję.

Sam Young Groot wkracza na stronę NMD R1, który kopiuje tożsamość postaci z „Ziemska Paleta” Odcienie zieleni i brązu. Wreszcie Rocket otrzymuje ZX 1K Boost, który jest inspirowany arsenałem szopa pracza (królika?).

READ  VoWifi osiąga karę w wysokości 200 000 euro za hakera IPTV, to podsumowanie tygodnia

W 2022 w sklepach

W tej chwili te limitowane edycje nie mają oficjalnej daty premiery. podziwiać Zapowiedział jednak, że będzie dostępny w ciągu pierwszych sześciu miesięcy 2022 r. Obecnie nic nie wskazuje na to, by był dostępny we Francji. Więc trzeba będzie mieć oko otwarte.

W międzyczasie zawsze możesz odkryć ich nowe przygody z gry stworzonej przez Square Enix. Jest na rynku od października 2021 roku i śledzi przygody Petera Quill i jego gangu, gdy mierzą się z Powszechnym Kościołem Prawdy. Jeśli nadal nie masz ochoty go zdobyć, dowiedz się, co o tym pomyśleliśmy Test Strażników Galaktyki.

Kup Strażników Galaktyki na PS4