Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

A Argentyńczycy, ubrani w wojskowe mundury, wyjechali autobusami

Thomas Seneke, Media 365: Wysłano w poniedziałek, 19 grudnia 2022 r. o 16:07.

Ledwo ukoronowani tytułem gracze Albiceleste zajęli miejsca w piętrowym autobusie w Katarze, a już dokonali niemal natychmiastowej premiery na miejscu. W oczekiwaniu oczywiście na święta, które zapowiadają się dantejskie w Argentynie.

Z inicjatywy FIFA przed wyjściem ze stadionu planowana jest parada piętrowym autobusem mistrzów świata. Mogło to być zaskoczeniem, ponieważ jest to pierwszy raz, ale doprowadziło to do nowych scen nieco życzliwej radości dla Lionela Messiego i jego kolegów z drużyny. Fajerwerki towarzyszyły także nowym królom planety, którzy wciąż przebierali się za swoich graczy i W końcu pojechali tym dostarczonym im autobusem zamiast zwykłego samochodu, aby wrócić do hotelu, około godziny 12:10 czasu lokalnego (22:10 czasu francuskiego), około dwie godziny po wręczeniu trofeum. Wszystkim towarzyszą przebrani aktorzy, lokalni policjanci na koniach, a nawet na wielbłądach, a także grupa wolontariuszy, którzy brali udział w Mistrzostwach Świata.

Papu Gomez, starter przeciwko Arabii Saudyjskiej (1-2) i Australii (2-1), ale był zmieniany za każdym razem na początku drugiej połowy i który nie zagrał ani minuty podczas ostatniej fazy mistrzostw świata, myślał, że zostanie. przebrany za maskę Spider-Mana, ale jego numer na koszulce zdradził zawodnika Sevilli (kontuzjował kostkę podczas zawodów). Młody napastnik Manchesteru City, Julian Alvarez, zrobił coś lepszego, nosząc tę ​​samą słynną maskę pająka… ale w barwach Argentyny. 22-latek wystąpił tylko w dwóch pierwszych meczach (Arabia Saudyjska i Meksyk), a w kolejnych pięciu 22-latek strzelił gola przeciwko Polsce (2:0), wyprzedzając Australię (2). 1) W 1/8 finału, I oczywiście podwaja się to przeciwko Chorwacji (3:0) w półfinale.

READ  Haaland czwarty, Mbappe drugi… pięciu graczy, którzy strzelili najwięcej goli w sezonie 2022-23