Euro 2024: Francja/Polska, harmonogram, kanał telewizyjny i powtórka

We wtorek wieczorem Francja zmierzy się z Polską w swoim ostatnim meczu w grupie D UEFA Euro 2024. Początek meczu zaplanowano na godzinę 18:00. Mecz Francja-Polska będzie transmitowany w niezaszyfrowanej stacji TF1 oraz w beIN Sports 1.

Dzięki poniedziałkowej porażce Albanii z Hiszpanią Francja zapewniła sobie awans do 1/8 finału Euro 2024. Z 4 punktami „The Blues” w najgorszym przypadku zajmą trzecie miejsce, ale ambicją Francuzów jest to, aby zespół zakończył sezon czwarta grupa na czele grupy, a żeby tego dokonać, trzeba będzie we wtorek wygrać z wyeliminowaną już Polską, mając nadzieję na błąd Holandii z Austrią lub mniej kompletne zwycięstwo Holender.

Jak oglądać Francję/Polskę w telewizji lub na żywo

Jeśli chodzi o transmisję, mecz Francja-Polska będzie transmitowany w formie niezaszyfrowanej i na żywo w TF1 już dziś wieczorem od 18:00. Łatwo więc dostać się na spotkanie, a TF1 również transmituje Legalna transmisja meczu Francja-Polska tutaj (Musisz jednak założyć konto). BeIN Sports zakupiło również wszystkie prawa do zawodów i będą one transmitowane także we Francji/Polsce w beIN Sports 1.

Komentatorzy i powtórki z Francji/Polski

Jeśli chodzi o komentarz, na TF1 znajdziemy na boisku typowy duet Gregoire Margotón/Bixente Lizarazu z Sabre Desfarges. Transmisja odbędzie się 10 minut przed rozpoczęciem meczu i nie będzie transmisji po meczu. W beIN Sports 1 komentatorami będą Christophe Jose i Daniel Bravo, a po meczu odbędzie się około 30 minut.

Jeśli chodzi o retransmisję meczu Francja/Polska, będzie ich kilka, a mecz będzie można także obejrzeć ponownie na Platforma powtórek TF1 jest już dostępna :

• Środa, 26 czerwca o godzinie 12:00 (beIN Sports 1)
  • Środa, 26 czerwca, godz. 11:00 (beIN Sports 1)
  • Czwartek, 27 czerwca o 6:00 (BeIN Sports 2)
  • Piątek, 28 czerwca o 6:00 (BeIN Sports 1)
  • Piątek, 28 czerwca, godz. 16:00 (BeIN Sports 1)
  • Piątek, 28 czerwca o 22:45 (BeIN Sports 1)
READ  Transfer: Karim Benzema (Real Madryt) pokusi się o rozpoczęcie nowej przygody w Arabii Saudyjskiej