The Blues są zainteresowani zwycięstwem

Francja zmierzy się z Polską we wtorek o godzinie 18:00, trzeciego i ostatniego dnia fazy grupowej Mistrzostw Europy 2024. Mecz będzie można śledzić na żywo na naszej stronie.

(78′) (P) Robert Lewandowski

91′88′84′84′80′80′67′67′67′67′60′60′60′60′60′60′41′23′ 95′

95′

Dziękujemy wszystkim za śledzenie nas. Do zobaczenia wkrótce na nowym live.

95′

Mecz Francji w 1/8 finału odbędzie się w najbliższy poniedziałek o godzinie szóstej wieczorem z drużyną zajmującą drugie miejsce w grupie piątej.

95′

W drugim meczu w grupie Austria pokonała Holandię (3:2). Ten sukces pozwolił Austriakom zająć pierwsze miejsce. Na drugim miejscu znalazła się Francja, a na pierwszym miejscu Holandia.

95′

Mecz zakończył się wynikiem 1:1 pomiędzy Francją i Polską. Po tym jak Mbappe otworzył wynik po rzucie karnym, Lewandowski wyrównał także po rzucie karnym.

92′

W kolejnym zdecentralizowanym rzucie wolnym piłka wraca w pole karne do Upamecano, który nie jest w stanie jej opanować.

Żółta kartka dla Soderskiego po zdjęciu koszulki z Hernandezem.

91′

91′

Mbappe odzyskuje koncentrację i wykorzystuje okazję na skraju pola karnego. Jego zablokowany strzał ląduje w ramionach Skorupskiego.

89′

Pięć minut doliczonego czasu gry w drugiej połowie.

Żółta kartka dla Davidovicia po uderzeniu łokciem Girouda.

88′

84′

Wchodzi Randall Kolo Mwani

84′

Środkowy obrońca od Kounde do Girouda, którego powrót do zdrowia po rzucie rożnym jest zablokowany.

Wyrównanie wyszło na dobre dla Polski, która zakończyła spotkanie wyjściem na prowadzenie.

83′

Dośrodkowanie Modera w stronę Lewandowskiego, którego główkę zablokował Upamecano.

83′

Spoza środka pola Lewandowski oddaje potężny strzał, który nie trafia w cel.

81′

80′

Aurelien Dajani Chouamini zwolniony

80′

Wchodzi Youssef Fofana

Gol dla Polski! Lewandowski wybiera tę samą stronę, którą wybrał w poprzednim ujęciu. Tym razem jego strzał trafił w słupek i wpadł do bramki. Maignan ponownie znalazł się na prawym skrzydle.

78′

Kara musi w końcu zostać cofnięta. W momencie strzału Lewandowskiego Maignan nie miał stopy na linii bramkowej.

77′

Niecelny rzut karny Lewandowskiego!

76′

75′

Rzut karny dla Polski! Po obejrzeniu zdjęć sędzia podyktował rzut karny dla Polaków.

74′

Stan sankcyjny Polski. Sędzia obejrzy zdjęcia po kontakcie Upamecano ze Sviderskim.

74′

Szansa dla Francji: W kontrataku Dembélé jest w stanie podać piłkę do Mbappe, który mocnym uderzeniem nie martwi Skorupskiego.

71′

Po stracie piłki na rzecz Tchouaminiego Lewandowski ją odzyskał, a następnie oddał strzał z dystansu, który o włos minął bramkę Maignane’a.

69′

Hernandez tworzy różnicę po lewej stronie, po czym odda dośrodkowanie, którego nikt nie wykorzystuje.

Wpis Michała Krzysztofa Skórasia

67′

Nikola Zalewski zwolniony

67′

Wpis Karola Grzegorza Świderskiego

67′

Odchodzi Sebastian Szymański

67′

65′

Kounde przesuwa Griezmanna, aby wykorzystał swoją szansę na skraju pola karnego. Jego strzał został zablokowany.

63′

Zaczynając z prawej strony, Dembélé wchodzi w pole karne, a następnie posyła dośrodkowanie, które mija wszystkich.

62′

Giroud pozostaje na ziemi po kontakcie z Dawidoviciem. Napastnik The Blues w końcu budzi się z trudem.

60′

Wchodzi Antoine Griezmann

60′

Bradley Laurent Barcola zwolniony

60′

Wchodzi Olivier Jonathan Giroud

58′

Barkula wyszedł z lewego skrzydła, a następnie wszedł w pole karne i zobaczył swój strzał z ostrego kąta oddany przez Skorupskiego.

55′

Udany rzut karny Mbappe, Skorupski łapie niewłaściwą nogę!

54′

Rzut karny dla Francji! Dembélé przyspiesza z prawej strony i zmusza Kiyoora do popełnienia faulu w polu karnym.

53′

Błędy w środku pola mnożyły się przez kilka minut.

49′

Mbappe ponownie wykorzystuje swoją szansę przy wejściu na pole karne. Jego strzał mija się nieco z ramą.

48′

Dembele dośrodkowuje w stronę Kante, który widzi, jak jego odbity strzał ląduje w rogu.

47′

Przy wejściu na pole karne Mbappe próbował kopnąć piłkę poza bramkę. Zresztą wcześniej była sytuacja na spalonym.

45′

Drugą połowę rozpoczyna Francja.

47′

Obie drużyny wracają na boisko, aby rozpocząć drugą połowę.

47′

W drugim meczu w grupie Austria prowadzi z Holandią 1:0. Francja zajmuje obecnie drugie miejsce w grupie.

47′

To była przerwa, która zakończyła się remisem 0:0 pomiędzy Francją a Polską, mimo że The Blues mieli wiele okazji.

47′

Skorupski wybija piłkę z pięści po rzucie wolnym ze środka wykonanym przez Dembélé.

45′

Dwie minuty doliczonego czasu gry w pierwszej połowie.

45′

Nowa szansa dla The Blues: Z ostrego kąta Mbappé ponownie widzi swój strzał Skorupskiego.

44′

Dobre podanie Hernandeza z odległości sześciu metrów, ale polski obrońca jest w stanie wybić piłkę.

41′

Żółta kartka dla Rabiota po faulu w końcówce meczu na Szymańskim.

41′

Szansa dla The Blues: posłany przez Rabiota Barkola wbiega w pole karne i zostawia piłkę Mbappe, który widzi spoza piłki, a Skorupski wybija piłkę na rzut rożny.

37′

Strzał Saliby mija poprzeczkę po główce Upamecano.

37′

Zachwiany przy wejściu na obszar przez Kante, Tshwamini wykorzystuje swoją okazję. Jego zablokowany strzał kończy się w rogu.

Szansa dla Polski: Dośrodkowanie z lewej strony, Lewandowski przejmuje piłkę głową i widzi, że piłka ląduje kilka centymetrów od słupka Minyana.

33′

30′

Minian opuszcza swoje pole karne przed Lewandowskim po głęboko wrzuconym piłce.

27′

Obecnie obowiązuje przerwa na odświeżenie, aby obie drużyny mogły się nawodnić.

25′

Skorupski przejął piłkę bezpośrednio po rzucie rożnym Dembele.

Żółta kartka dla Zalewskiego po tym, jak w kontrataku uderzył Mbappe koszulką.

23′

Francuska obrona dwukrotnie blokowała dośrodkowania z lewej strony. Róg dla Polski.

23′

19′

Szansa dla The Blues: Po kontrataku Kante atakuje piłką i wkracza w pole Dembele, którego strzał blokuje Skorupski.

Moder oddaje skomplikowany strzał z ponad 25 metrów. Jego próba idzie dalej.

17′

14′

Udany powrót na pole karne z Kounde przed Szymańskim, który wykorzystał swoją szansę.

13′

Po dobrej sekwencji z Mbappé w sercu meczu, Kante nie trafił w głębokie podanie w stronę Barkoli.

11′

Pozycja Bluesa: Dembele wchodzi w pole karne, podaje w dalszy słupek, a Hernandez strzela nieoznakowany. Skorupski wreszcie oddał strzał na rzut rożny.

Po odbiciu piłki przez obronę Blues, piłka wróciła w pole karne do Zielińskiego, który jego strzał złapał Minyan.

6′

5′

Rzut rożny wykonany przez Dembélé omija wszystkich i kończy się sześć metrów od bramki.

4′

Tym razem nowe przyspieszenie od Barcoli w regionie. Polska otrzymuje rzut rożny.

3′

Barkola stara się stworzyć różnicę lewą stroną w środku dwóch przeciwników. W końcu Frankowski się skontaktował.

2′

Francja wkracza w obóz przeciwnika, podając piłkę.

Polska rozpoczyna mecz.

0′

0′

Hymn polski grany jest jako pierwszy przed hymnem narodowym Francji.

0′

Obie drużyny wyjdą na boisko w Signal Iduna Park.

0′

Włoch Marco dobrze poprowadzi mecz.

Po dwóch porażkach w ciągu pierwszych dwóch dni Polska została już wyeliminowana z Euro 2024.

0′

0′

Francja zajmuje drugie miejsce w grupie D z czterema punktami i ma gwarancję zakwalifikowania się do 1/8 finału. Czas pokaże, gdzie to się skończy. Będzie to zależeć także od wyniku drugiego spotkania Holandii z Austrią, które również odbyło się o godzinie 18:00.

0′

Należy pamiętać, że Dembele i Mbappe zostaną zawieszeni w 1/8 finału The Blues, jeśli otrzymają dzisiaj żółtą kartkę.

0′

Kylian Mbappé doznał kontuzji nosa podczas pierwszego meczu z Austrią i opuścił mecz z Holandią. Nowy zawodnik Realu Madryt znajduje dziś swoje miejsce w wyjściowym składzie.

0′

Witam wszystkich, zapraszamy na transmisję na żywo trzeciego dnia meczu w Grupie D pomiędzy Francją a Polską.

Francja-Polska, gdzie obejrzeć mecz?

Mecz ten rozpocznie się w pierwszej rundzie UEFA Euro 2024 pomiędzy Francją a Polską, obiema drużynami z grupy D, we wtorek, 25 czerwca o godzinie 18:00. Mecz odbędzie się w Signal Iduna Park w Dortmundzie, a poprowadzi go włoski sędzia M. Przewodnik. Ten plakat będzie transmitowany na żywo i w formie niezaszyfrowanej na TF1, a także na beIN Sports 1 dla abonentów.

Spotkanie będzie można także oglądać na platformach transmisji na żywo obu grup, TF1+ i beIN Connect, a także na MyCanal. pismo Sports.fr Mecz pomiędzy Francją a Polską będzie można także śledzić z komentarzem na żywo, począwszy od godz. 18:00.