Euro 2024: Rozczarowujące, Francja remisuje z Polską (1-1)

Zobacz moje wiadomości

Pozostajemy głodni. Francuska drużyna piłkarska Remisuje z Polską W najbliższy wtorek, 25 czerwca 2024 r. (1-1) w Euro 2024.

Po pierwszej połowie, w której Francja dominowała na boisku, nie zdobywając żadnej bramki, wybawienie przyszło w 55. minucie po podaniu Kyliana Mbappe, które zakończyło się bramką Polski z rzutu karnego.

Mecz został wznowiony w 75. minucie po rzucie karnym zdobytym przez polską drużynę, tym razem po wycofaniu się.

Jeśli się zakwalifikujesz, Francja kończy Drugi w swojej kolekcjiNie koniecznie wróży to dobrze na przyszłość.

Już zakwalifikowany w kieszeni

Tam Kwalifikacje były już w torbie Dla Francji od poniedziałku 24 czerwca dzięki zwycięstwu Hiszpanii nad Albanią (co pozwoliło Francji znaleźć się w gronie dwóch trzecich najlepszych rozgrywek).

Filmy: obecnie w Actu

Jednak zdecydowane zwycięstwo przydałoby się naszym Blues, biorąc pod uwagę dotychczasowy postęp. Po krótkim bramkowym zwycięstwie nad Austrią (1:0) Francja zremisowała z Holandią (0:0).

Po kolejnym remisie The Blues wkraczają w końcową fazę rozgrywek i mają coś do udowodnienia.

Co dalej z konkursem?

Tym wynikiem gracze Didiera Deschampsa zostają wyeliminowani Drugie miejsce w grupie D. Nie z powodu remisu z Polską, ale dlatego, że Austria zabłysła w drugim meczu grupy D, który odbył się w tym samym czasie.

Z Holandią Austriacy wygrali swój mecz (3-2), zajmując pierwsze miejsce w grupie.

W tym scenariuszu, Tricolor zajmuje drugie miejsce i tym samym zmierzy się z drugim w grupie E w poniedziałek, 1 lipca. Na razie tak Belgia. Ale wszystko może się jeszcze zmienić.

Śledź wszystkie wiadomości ze swoich ulubionych miast i mediów, subskrybując Mon Actu.