Blues and Rebels łatwo zdominują Polskę (33-26)

W ten piątek francuska drużyna piłki ręcznej gości Polskę w eliminacjach do Euro. Dominując, The Blues z łatwością wygrali (33-26) w szalonej szklanej arenie. Jeśli chodzi o graczy BBH, Alicia DuBlanc i Pauletta Foppa bardzo się wytłumaczyły.

Miesiąc po jego Dwa zwycięstwa z NiemcamiDrużyna francuska powitała Polskę, aby dokonała ostatecznych korekt przed rozpoczęciem meczuEuro (od 4 do 20 listopada). Uspokajająco, kobiety Oliviera Krumbolsa szybko objęły prowadzenie i na przerwie prowadziły 17:10. Mimo dużej straty w drugim akcie, Grace Jaddy i jej koleżanki z drużyny wygrały łatwo (33-26). Dobry wynik dla Hope, która w najbliższą niedzielę po raz drugi zmierzy się z Polakiem.

Podczas odpoczynku w Coatanéa Darleux nie był wystarczająco zdecydowany

Paulin Kotanea nie został zaproszony na imprezę przeciwko Polsce, gdyż wrócił do sztabu szkoleniowego. Pozostawiony wypoczęty, będzie działał w niedzielę i będzie chętny do udowodnienia swojej wartości na Euro.

Ze swojej strony Cléopâtre Darleux rozegrała pierwszą połowę meczu. Bramkarz BBH, który od początku sezonu naprzemiennie grał między dobrymi i złymi meczami, miał mieszany wieczór. Zatrzymano cztery z czternastu prób kontrowania (29% sukcesu).

Lasource na Halfon

Lewy skrzydłowy zaprezentował imponujący występ, ale był niekompletny. Dwa gole i jedna asysta na koncie nie mogły wpłynąć na występ jego drużyny. Jak zwykle zawodnik BBH starał się dawać przykład.

Nad Toublanc i Foppa

Obaj doprowadzili Francję do zwycięstwa. Alicia Dublanc była szczególnie chirurgiczna na 7 metrach i zagrzechotała sieciami 5 razy. Mecz po meczu, prawy skrzydłowy staje się głównym bohaterem selekcji.

Dla niej paleta foppa rozwinęła się w rejestrze, który dobrze znała. Wspierając swoich kolegów z drużyny, strzelił trzy gole (100% sukcesu strzałów), powstrzymując ataki przeciwników. Kolejny inspirujący występ.