Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

-82% zniżki na subskrypcję Surfshark!

Zaznaczając specjalne rabaty na produkty techniczne, dostawca VPN Surfshark oferuje również wyjątkową zniżkę na oferowanie swoich usług i mocy swoich VPN.

Zapisuj i korzystaj z najnowszych ofert i Dobre plany Kup w najlepszej cenie.

Wielu Francuzów czuje się „bezpiecznie” od momentu użycia WIFI Pozbawieni domu, Atak na kawiarnię A irytujące manewry robocze są coraz częstsze! Wbrew powszechnemu przekonaniu zagrożenia internetowe są realne i mogą dotknąć każdego.

VPN chroni przed wieloma zagrożeniami internetowymi

Codziennie, Rola VPN (Virtual Private Network) dotyczy ochrony naszych połączonych obiektów, a także naszych danych osobowych:

  • Znacząco zmniejszają ryzyko piractwa i kradzieży wrażliwych danych;
  • Ochrona przed Trolling I Złośliwe oprogramowanie ;
  • Utrzymywanie manipulacji reklamami, które powodują, że konsumujemy coraz więcej naszych informacji nawigacyjnych;
  • Unikaj dyskryminacji cenowej, zwłaszcza podczas rezerwacji podróży.

A to tylko część zalet VPN. Musimy również wziąć pod uwagę możliwość dostępu do treści, które nie są dostępne we Francji za pośrednictwem tradycyjnych kanałów. Dzięki funkcji wirtualnego adresu IP VPN zapewniają nam możliwość oglądania treści VOD, które nie są jeszcze dostępne we Francji.

Surfshark jest potężny dla Francuskie dni!

Od tygodnia największe francuskie marki robią zakupy w wyjątkowych promocjach. I tak jest w przypadku Surfshark oferującego ekskluzywną zniżkę na swoją subskrypcję:

  • 82% zniżki i 3 miesiące za darmo przy 27-miesięcznej subskrypcji przy miesięcznym koszcie … 1,86 €! Ta stawka brzmi śmiesznie, jeśli weźmie się pod uwagę cały twój zapewniony spokój i bezpieczeństwo Korzystanie z VPN.

Spektakl rozpoczyna się w czwartek 27 maja o 7 rano, a kończy również w środę 2 czerwca o 7 rano. Aby skorzystać z tej konkurencyjnej oferty, należy kliknąć poniższy link.

Do blogowania: Ta specjalna promocja nie pojawia się na stronie Internet Surfshark.

Interesuje Cię to, co właśnie przeczytałeś?