Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

7-letnia Amelia przyjeżdża do Polski po zastrzeleniu w kijowskim bunkrze

7-letnia Amelia przyjeżdża do Polski po zastrzeleniu w kijowskim bunkrze

Mała dziewczynka, która kręciła muzykę do „Królowej Śniegu” w kijowskim bunkrze, dotarła bezpiecznie do Polski.

Te zdjęcia kładą balsam na sercu. Po kilku dniach chaosu na Ukrainie nakręcono małą dziewczynkę, która śpiewa „zamrożoną” piosenkę, aby zabawić zatłoczony kijowski bunkier. W wideo, emitowanym na całym świecie, Amelia Anisovich „wypuściła, dostarczyła” przed tłumem. „Wszyscy odłożyli na bok to, co robili i wysłuchali piosenki tej lśniącej małej dziewczynki. Nawet mężczyźni nie mogli powstrzymać łez ”- powiedziała Marta Smekova, źródło wideo.

Wiadomość lawinowego wsparcia została wysłana do 7-letniego dziecka, zwłaszcza od Idiny Menzel, tłumaczki tytułu planetarnego i jego kompozytorki Kristen Anderson-Lopez. „Droga dziewczynko o pięknym głosie, napisaliśmy z mężem tę piosenkę, aby opowiedzieć historię uzdrowienia bólu rodziny. Sposób, w jaki śpiewasz, jest jak magiczna sztuczka, która rozświetla Twoje serce i leczy każdego, kto ją usłyszy. Śpiewaj dalej! Słuchamy Ciebie!”, napisał na Twitterze, wypuszczając ponad 16 milionów wyświetleń. „Widzimy cię, naprawdę cię widzimy” – napisał piosenkarz.

W czwartek po południu Kristen Anderson-Lopez podzieliła się wiadomościami o Amelii. Młodszy „przyjechał do Polski”, podkreślając tę ​​„dzielną duszę”. Według British Daily, młody Ukrainiec podróżował przez dwa dni ze swoim 15-letnim bratem i babcią. Jego rodzice zostali w Kijowie. Podobnie jak Amelia, ponad 2,3 miliona Ukraińców uniknęło wielu rosyjskich bombardowań przez polską granicę.

READ  W Polsce lewica forsuje dwie ustawy

Gdy tylko film animowany ukazał się w 2013 roku, tytuł stał się światowym hitem. Przetłumaczony na ponad 40 języków „Freed, Delivered” zdobył również Oscara w 2014 roku za najlepszą oryginalną piosenkę.

Żadna hodowla nie jest zabroniona