Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

6 zapowiedzi spodziewanych w przemówieniu programowym Apple 20 kwietnia 2021 r

Po kilku tygodniach plotek wiadomość jest już oficjalna: Apple wygłosi keynote 20 kwietnia 2021 roku. Żadnego iPhone’a na początku roku, ale nowe iPady są bardzo prawdopodobne, jeśli Apple będzie trzymać się swojego regularnego harmonogramu.

Odkąd konferencja została sformalizowana, gra w zgadywanie rozpoczęła się pełną parą. Czy Apple zaprezentuje tylko nowe iPady? Czy w końcu dowiemy się o AirTagach? Czy Apple TV zostanie zaktualizowany do 2017 roku? Robimy ocenę Sześć najbardziej oczekiwanych zapowiedzi z przemówienia inauguracyjnego „Sping Loaded” 20 kwietnia.

IPad Pro jest wyraźnie

Prawdopodobieństwo: pewne / pewne / 10

© Unsplash / Henry Ascroft

Jesteśmy pewni, że Apple zaprezentuje nowego iPada Pro 20 kwietnia. A raczej nowy iPad Pro. Podobnie jak przy każdym odnowieniu gamy, Stany Zjednoczone powinny odrzucić swój flagowy tablet w dwóch wersjach 11 i 12,9 cala.

Według najnowszych plotek obaj dostarczą nowy chip zawierający architekturę M1 zainstalowaną w najnowszych komputerach Mac. Wystarczy uczynić iPada Pro bardziej niezawodnym nośnikiem do budowania i grania, ale także po to, aby Apple mogło odtworzyć to, że iPad Pro może zastąpić komputer.

Gdyby projekt nowego iPada Pro miał pozostać nieco podobny, wyświetlacz 12,9-calowego modelu mógłby być w porządku Oparty na technologii mini-LED. W każdym razie na to wskazują ostatnie plotki. Nadal nie ma wyświetlacza OLED, ponieważ mini-LED opiera się na technologii LCD.

Wreszcie nowemu iPadowi Pro może towarzyszyć plik Trzecia generacja Apple Pencil.

Może iPad mini

Prawdopodobieństwo: brak pewności / 10

IPad mini 5

Zdjęcie: Apple

IPad mini to ulubiony produkt całej rodziny. Chociaż kolekcja została całkowicie odnowiona, mniejszy model wkrótce będzie obchodził swój trzeci rok. A 3 lata w przypadku iPada zaczyna przypominać port Lightning.

Zwłaszcza od czasu premiery, IPad mini nie był tak naprawdę najnowszym. Jego projekt powrócił do starych wersji, z szerokimi obramowaniami wokół ekranu. Odrobina świeżej krwi go nie skrzywdzi.

READ  Single Day 2022: Najlepsze oferty na żywo w Chinach w Czarny piątek

Jeśli Apple wprowadza iPada innego niż Pro, to jest Duże szanse na bycie iPadem mini.

iMac

Prawdopodobieństwo: hypé / 10

27-calowy iMac

© Apple

W zeszłym roku Apple obiecał dokonać przeglądu swojej oferty komputerów Mac w ciągu dwóch lat, integrując domowe chipy. Minął już rok i Tylko 13-calowy MacBook Pro, MacBook Air i Mac mini Z chipem M1.

Według niektórych plotek Apple może wypuścić nowe maszyny z własnymi domowymi chipsami. Najbardziej oczekiwany, iMac. Komputer stacjonarny Pommé jest jednym z tych zaawansowanych technologicznie produktów, które mają wyjątkową aurę.

Oczekuje się jednak, że w drugiej połowie roku wystąpi również Tim Cook, aby przedstawić nową generację MacBooka Pro, być może wyposażonego w nową, mocniejszą konfigurację. Czy będziesz czekać, aż Apple uruchomi iMaca w tym samym czasie? Odpowiedz za kilka dni.

Następna generacja Apple TV

Prawdopodobieństwo: mała szansa / 10

Wielbłąd

© iPhon.fr

Apple nie ma zwyczaju regularnie odnawiać Apple TV. Ostatnia dostępna wersja pochodzi z 2017 roku i choć nadal należy do najlepszych telewizorów na rynku, jest niewielka Aktualizacja To mu nie zaszkodzi.

Okazuje się dobrze, Apple dokładniej przygotuje Apple TV Począwszy od roku modelowego 2017. Będzie zawierał podłączony głośnik, a tym samym będzie mieszanką znanego nam Apple TV HomePod jest mały. Będzie również wyposażony w kamerę internetową do komunikacji wideo.

Problem: Bloomberg ujawnił, że omawiany produkt jest dopiero we wczesnej fazie rozwoju. Więc nie będzie gotowy na konferencję za kilka dni.

Gdyby Apple TV został ogłoszony 20 kwietnia, to byłoby Poprzednia aktualizacjaZ szybszym procesorem, zwiększoną pojemnością pamięci i częstotliwością 120 Hz, aby poprawić wrażenia z grania w Apple Arcade.

AirPods 3, „reszta”

Prawdopodobieństwo: Ray Charles / 10

Airpods 2 są otwarte

© Presse-citron.net

AirPods to prawdopodobnie jedne z najpopularniejszych produktów Apple. Mimo że, Z AirPods Pro Wprowadzony na rynek w 2019 roku, nic nowego w tropikach, faworyzowali Amerykanie Postaw na AirPods Max.

READ  Teleskop Jamesa Webba startuje kilka dni po „wypadku”

Na kilka dni przed wystąpieniem inauguracyjnym prof Porzucenie Właśnie wysłany Obraz miał być AirPods 3 Na Weibo. Podrobiony? Trudno powiedzieć, ponieważ wycieki związane z tym produktem są wciąż rzadkie

Na razie wiemy tylko, że skrzynka ładująca będzie bardziej kompaktowa, a projekt jest nieco zmieniony. Bardzo skąpe informacje jak na tak popularny produkt.

Jeszcze raz poduszki powietrzne

Potencjał: AirPower / 10

Apple-airtags-prototyp

© The Mac Observer

Poduszki powietrzne są trochę podobne do AirPower z 2000 roku. Przewidujemy to z każdym nowym słowem kluczowym, a każde słowo kluczowe jest ewidentne przez jego brak.

Ostatnie plotki wskazują na konkurencyjny system geolokalizacji firmy Tile o nazwie AirTags.

Podobnie jak Samsung SmartTags, W ten sposób AirTags będą mogły geolokalizować Dokładnie lokalizacja przedmiotu, do którego są przypięte. Firma Apple opracowała nawet funkcję zezwalania Zlokalizuj wspomniany obiekt w rzeczywistości rozszerzonej.

Czy program z 20 kwietnia będzie właściwy? Jest mała szansa. sekunda.