Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

5 powodów, dla których cena tego solidnego bloku wynosi mniej niż 500 euro

Z początkiem roku szkolnego OPPO wprowadziło nowe produkty z gamy Reno na początku września. W tym roku gwiazdami są Reno6 i Reno6 Pro, dwa smartfony z tej samej rodziny, ale z różnymi roszczeniami.

Jeśli Reno6 Pro jest pozycjonowany jako smartfon premium, Reno6 wyróżnia się jako jeden ze smartfonów o najlepszym technicznym stosunku ceny. Sprzedawany za mniej niż 500 euro, zawiera wiele najnowocześniejszych technologii.

Oto 5 powodów, dla których powinieneś wycofać się z tego naprawdę twardego samorodka.

Oppo Reno6 5G w najlepszej cenie
Cena podstawowa: 499 euro

Zobacz więcej ofert

Za wyjątkowy i zdecydowanie wyróżniający się design

© OPPO

Po otwarciu pudełka Reno6 zaczyna działać. OPPO zdecydowało się na zupełnie nowy projekt z mniejszą liczbą bardziej zaokrąglonych linii i płaskimi krawędziami. Jego kształt jest dłuższy niż szerokość, a wysokość (7,59 mm) oraz niewielka waga (182 g) sprawiają, że jest łatwy w codziennym użytkowaniu.

Przede wszystkim Reno6 jest wykonany z najwyższej jakości materiałów, które nadają mu zdecydowanie ekskluzywny wygląd. OPPO wybrało powłoka szklana, rzadka rzecz dla smartfona poniżej 500 euro.

Co więcej, twórca zakrył tę szybę kawałkiem Farba świecąca OPPO Właściciel wymaga księgowania 20 patentów na trzy lata. Oprócz usuwania 100% odcisków palców wytwarza również kryształki płatków śniegu. Świetny efekt gwarantowany!

Za talenty fotograficzne i wideo

OPPO Reno 6 zdjęć

© OPPO

Zamiast bawić się wyścigiem o liczbę megapikseli, OPPO wolało myśleć o wrażeniach z używania aparatu. Dlatego Reno6 zawiera potrójny moduł z głównym sensorem 64 Mpix (obiektyw szerokokątny), jeden z 8 Mpix (ultraszerokokątny) i jeden z 2 Mpix (makro). Z przodu 32-megapikselowy czujnik uwieczni Twoje najpiękniejsze selfie.

Do tego arsenału fotograficznego dodano szereg funkcji, które pobudzają Twoją kreatywność. Oprócz sztucznej inteligencji, która automatycznie dostosowuje kolorymetrię do otoczenia, Reno6 ma gamę kolorów Pozwala to na szybki retusz ujęć w celu uzyskania bardziej artystycznej prezentacji.

READ  Test iPada Pro 2021: postępy sprzętowe

OPPO pokazał się szczególnie Płodny w postach wideo. Z Śledzenie ostrości, Reno6 automatycznie ustawia ostrość na poruszającym się obiekcie. AI Color Portrait Video umożliwia fotografowanie kolorowego obiektu w czarno-białym otoczeniu. ten bardzo zwolnionym tempie Umożliwia fotografowanie z prędkością 960 fps w rozdzielczości 720p.

w ostatnim Profesjonalny tryb portretowy stosuje efekt bokeh Na taki temat jak tryb zdjęcia profilowego. Wystarczy, aby uzyskać profesjonalne sceny.

Doskonała żywotność baterii i super szybkie ładowanie

Kompresja Oppo Reno 6

© OPPO

Czy nadal pamiętamy doświadczenie OPPO w zakresie zarządzania energią? Dziś producent stał się rynkowym standardem szybkiego ładowania. Reno6 koniecznie dziedziczy to doświadczenie i mu towarzyszy Ładowarka 65 W SuperVOOC 2.0, jest taki sam jak w przypadku Poszukaj X3 Pro, modelu premium marki.

Dzięki temu systemowi ładowania Reno6 może przywrócić 25% mocy (około 4 godzin odtwarzania wideo) w zaledwie 5 minut ładowania! Pełne ładowanie zajmuje tylko 28 minut. Zarejestruj się!

Aby niczego nie zepsuć, OPPO udało się dobrze ulepszyć smartfon. Bateria 4300 mAh pozwala na używanie Reno6 przez półtora do dwóch dni (w zależności od użytkowania) na jednym ładowaniu.

za jego zaawansowane funkcje

Cena OPPO reno6

© OPPO

Ta dobra autonomia, Reno6 też to zawdzięcza Układ Dimensity 900 zaprojektowany przez Mediatek. Ten chip, grawerowany w 6 nm i taktowany zegarem 2,4 GHz, nie tylko zapewnia moc, ale także zapewnia wysoki poziom wydajności. Dzięki temu Reno6 jest w stanie w 100% zaspokoić potrzeby każdego użytkownika, w tym najbardziej wymagającego.

Dzięki wielowarstwowej warstwie grafitu o powierzchni 9200 m 2 oraz łaźni parowej 2363 mm 2 , Wielokrotny system chłodzenia pomaga rozpraszać ciepło wydajniej. Coś, co cieszy graczy, na przykład seria sesji gier na ich smartfonach.

Oprócz tej i tak już atrakcyjnej karty technicznej istnieją inne komponenty wysokiego poziomu. Reno6 zaczyna się Można wykorzystać 8 GB pamięci RAM i 5 GB wirtualnej pamięci RAM dodatkowy. Z grubsza 5 GB pamięci jest przenoszone do pamięci RAM, gdy jest to konieczne (na przykład do gier lub edycji zdjęć).

READ  iMac 24: iMac powraca dla reszty z nas

Reno6 też jest Kompatybilny z 5G i WiFi 6, Odrobina luksusu jest mile widziana w przypadku smartfona poniżej 500 euro.

Wreszcie zawiera plik Zaawansowany silnik dotykowy Zapewniając duży komfort na co dzień, ale także lepsze zanurzenie w grze. Certyfikat Dolby Atmos Świadczy to również o chęci marki do oferowania smartfona z najnowocześniejszymi funkcjami technicznymi.

Dla własnego interfejsu ColorOS 11.3

seria reno6 colorOS

© OPPO

Podobnie jak reszta rodziny, Reno6 jest dostarczany z ColorOS, tutaj w wersji 11.3. Pokrowiec opracowany przez OPPO jest nadal lekki, gładki i łatwy w użyciu.

OPPO dodało kilka dobrych funkcji, takich jak Darmowy zrzut ekranu z tłumaczeniem symultanicznym. Klonowanie systemu umożliwia skonfigurowanie dwóch różnych światów (np. profesjonalnego i osobistego), które odblokowują się zgodnie z palcem użytym w czytniku linii papilarnych.

Z och zrelaksuj sięOPPO oferuje odkrywanie muzyki z całego świata, muzykę, która ma się zrelaksować, aby się skupić, odpocząć lub pomóc zasnąć.

w ostatnim, Reno6 zawiera nową funkcję o nazwie „AOD Silhouette”. Pozwala z wykonanego przez Ciebie zdjęcia narysować kontur obiektu i stworzyć tło w trybie Always-On-Display. dobrze widoczne.

Oppo Reno6 5G w najlepszej cenie
Cena podstawowa: 499 euro

Zobacz więcej ofert

Masz wygodniejszy budżet? Oto 4 powody, dla których warto wybrać Reno6 Pro

Renault 6 Pro

© OPPO

Reno6 to nie jedyny model zaprezentowany przez OPPO tej jesieni. Jeśli ten ostatni błyszczy doskonałym stosunkiem ceny technicznej, Reno6 Pro jest pozycjonowany jako model bardziej ekskluzywny. Sprzedany za 799 €stał się jednym ze standardów na rynku. I ma wiele argumentów do zaoferowania, włączając swoje talenty w zdjęcia/filmy. Więc oto jest? 4 powody, dla których powinieneś zainteresować się Reno6 Pro.

Doskonała zakrzywiona konstrukcja

Podobnie jak Reno6, wersja Pro wykorzystuje powłokę OPPO Glow. Jest również smukły i lekki, ma zakrzywiony kształt i bardziej zaokrąglone linie. Nawet jeśli styl jest inny, wynik jest nie mniej premium, wręcz przeciwnie.

READ  Dobra oferta — klawiatura Logitech MX Keys Plus 90 €

Wyjątkowa jakość obrazu dzięki czujnikowi 50 MP

Aby ocierać się o najlepsze fotofony na rynku, OPPO wyposaża swój Reno6 Pro w czujnik Sony 50 Mpxl (szerokokątny) wraz z trzema innymi czujnikami, w tym teleobiektywem (czujnik 13 Mpxl) i ultraszerokokątnym (czujnik 16 Mpxl) .

Temu fotograficznemu arsenałowi towarzyszy czujnik temperatury barwowej, który dostosowuje skalowanie kolorów obrazu do otaczającego środowiska. Oczywiście Reno6 Pro ma te same funkcje co Reno6. Na tyle, by stał się standardem w tym przedziale cenowym.

Ultraszybkie ładowanie SuperVOOC

Reno6 Pro jest również wyposażony w superszybki system ładowania 65 W SuperVOOC 2.0, ponieważ jego bateria jest nieco większa (4500 mAh), a odzyskanie całej mocy zajmie trzy minuty krócej niż Reno6 (31 minut). Z drugiej strony zyskuje również równowartość 4 godzin wideo w 5 minutach ładowania. Wciąż bardzo imponujące.

super wydajność

Wymagający modelu z najwyższej półki, Reno6 Pro zawiera wysokiej jakości komponenty, które zapewniają doskonałą wydajność. Tutaj OPPO wybiera chipset Qualcomm Snapdragon 870 o taktowaniu 3,2 GHz. Jest wyposażony w 12 GB pamięci RAM z możliwością fizycznego rozszerzenia tej pamięci do 7 GB.Tutaj bardzo duża łaźnia parowa zajmuje 32% powierzchni telefonu, aby zapobiec przegrzaniu nawet podczas sesji grania. Bestia siły jest w pięknym miejscu.

Oppo Reno6 Pro 5G w najlepszej cenie
Cena podstawowa: 799 euro

Zobacz więcej ofert