Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

4-letni chłopiec przypadkowo przeszedł wazektomię podczas operacji, Parents Su Hospital

W zeszłym roku 4-letni amerykański chłopiec miał spuchniętą pachwinę, która nie była zaczerwieniona ani bolesna i była gorsza w nocy. Jego rodzice zabrali go do Szpitala Dziecięcego w Teksasie, raporty pszczoła sakramento. Zbadane przez urologa Susan L. Jazzus, który diagnozuje chorobę przepuklina Sugerowana jest operacja laparoskopowa w celu jej usunięcia i została zaplanowana na 4 sierpnia 2021 r. Wnieść skargę. Dopiero w trakcie zabiegu, który jest wykonywany bez dużego nacięcia, z kamerami przechodzącymi wewnątrz ciała, przez przypadek usunęła też przewód z nasieniem.

Wazektomia poprzeczna

Po usunięciu przepukliny został wysłany do laboratorium szpitalnego w celu analizy. Raport wykazał, że kanał został również przypadkowo usunięty, tworząc Wazektomia Częściowe i mimowolne dla małego chłopca. „Spodziewasz się, że coś się wydarzy w życiu, ale nie niepotrzebnie z rąk chirurga, który po prostu odciął niewłaściwą część anatomii. Uważamy, że chirurg przypadkowo przeciął nasieniowod, l” jedną z rurek przenoszących nasienie. To może wpłynąć na tego małego chłopca do końca jego życia. To wcale nie jest powszechny błąd. Zanim lekarz wytnie jakąkolwiek część anatomii, powinien pozytywnie określić, co to za część, a następnie wyciąć. Tutaj lekarzowi nie udało się dokładnie określić części do wycięcia”.Randy Sorrells, prawnik rodzinny, wyjaśnia Fox4News. Żaden inny podobny błąd nie został przypisany dr Gazosowi.

Rodzice zostali poinformowani o błędzie chirurga, a szpital poradził im, aby opowiedzieli synowi, co się wydarzyło, gdy był wystarczająco dorosły, by to zrozumieć. Powiedziano im również, że może to zmniejszyć jej płodność. „Więc rodzice stają teraz przed trudnym zadaniem wytłumaczenia tego swojemu synowi w odpowiednim wieku”.podsumowuje złożony wniosek o próbę.

Rodzina pozywa szpital

Ze względu na problemy z płodnością, jakie może spowodować częściowa wazektomia, rodzice 5-latka postanowili pozwać szpital. W rzeczywistości chcą odszkodowania i rekompensaty finansowej za „Jego przyszłe wydatki na leczenie, przyszły ból i stres psychiczny, przyszłe oszpecenie, osłabienie fizyczne i przyszłe wydatki na leczenie niepłodności”. W rzeczywistości oprócz konieczności wyjaśnienia przyszłemu partnerowi, że mogą nie być w stanie mieć dziecka, jeśli chcą je mieć,Reprodukcja wspomagana Za AMP zawsze płaci się w USA i jest bardzo drogi. Poszedł, „Są to względy, których przeciętny czterolatek nie ma”., zadzwoń do przedstawicieli rodziny. W związku z tym zażądała odszkodowania w wysokości od 250 000 do 1 miliona dolarów (od 236 393 do 945 570 euro).

READ  Coraz więcej produktów zanieczyszczonych tlenkiem etylenu

Szpital po prostu powiedział w oświadczeniu: „Najważniejszym priorytetem Szpitala Dziecięcego w Teksasie jest zdrowie i dobre samopoczucie naszego pacjenta. Ze względu na tajemnicę lekarską nie możemy komentować”.