Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

20 gwiazd Hollywood, które podpalą czerwony dywan 77. Festiwalu Filmowego w Cannes

20 gwiazd Hollywood, które podpalą czerwony dywan 77. Festiwalu Filmowego w Cannes

20 gwiazd czeka na schodach Festiwalu Filmowego w Cannes

Zobacz pokaz slajdów (20)

Na obrazach – Meryl Streep, Kevin Costner, Richard Gere, Demi Moore… wiele gwiazd przygotowuje się do podboju bulwaru Croisette.

W różowej sukience i staniku typu trompe l’oeil pojawiła się 23 maja 2023 roku. Następnie Scarlett Johansson zaczarowała Croisette z okazji 76.HFestiwal Filmowy w Cannes. Gwiazdy, które również zaszczyciły swoją obecnością tę edycję, to Eva Longoria, Natalie Portman i Jennifer Lawrence. Rok później nowa edycja wydarzenia, organizowana od wtorku 14 maja do soboty 25 maja, przyciągnie nową grupę uczestników. Bogaty i sławny. Począwszy od Meryl Streep, która podczas ceremonii otwarcia festiwalu odbierze Złotą Palmę Honorową.

” data-script=”https://static.lefigaro.fr/widget-video/short-ttl/video/index.js” >

Furiosa

Nowe gwiazdy Hollywood muszą następnie wspiąć się po schodach Palais des Festivals. Gospodarzami programu będą Anya Taylor-Joy i Chris Hemsworth Furiosa: Saga Mad Maxadługo oczekiwany hit George’a Millera, będzie miał premierę w środę, 15 maja. Główne miastanapisany przez Francisa Forda Coppolę, którego premiera zaplanowana jest na czwartek, 16 maja, a w rolach głównych wystąpią także Adam Driver, Michelle Pfeiffer i Forest Whitaker.

Gospodarzami programu będą Cate Blanchett i Alicia Vikander Plotki, dzieło Jaya Maddena i Evana Johnsona, w którym przywódcy G7 po zgubieniu się w lesie muszą napisać oświadczenie w sprawie światowego kryzysu. Podczas castingu do 77H edycji, w którym wystąpią także Richard Gere, Emma Stone, Kevin Costner, Demi Moore i Nicolas Cage. Pięć gwiazdek.

READ  W jaki sposób francuscy i europejscy gracze przeglądają i korzystają z subskrypcji Xbox Game Pass?