Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

10 wspaniałych bryłek XXL, których nie można przegapić w niedzielny poranek

Dni francuskie w Amazonii i innych będą kontynuowane z jeszcze większą intensywnością w tę niedzielę. Widzieliśmy doskonałe występy od początku weekendu i tak jest do dziś. Jednak niektóre przedmioty zostały wyprzedane. Proces faktycznie kończy się w poniedziałek 27 września, więc konieczne będzie szybkie kontaktowanie się ze sprzedawcami. Oto nasz wybór najlepszych ofert.

Dobre plany na teraz: 🔴

Komputery/Tablety/TV:
Smartfony i forfaity:

Nie jeden:

Zobacz wszystkie programy

Francuskie dni na Amazon, Cdiscount, Boulanger czy Darty to prawdziwa okazja do zaoszczędzenia pieniędzy. Z biegiem lat proces ten zyskał popularność i jakość, co powoduje, że pojawia się ogromna liczba ofert skierowanych nawet do markowych produktów. Dlatego rabaty mogą zniknąć kilka godzin po pojawieniu się online – brak towaru. Nie przegap swojej szansy!

Francuskie dni Amazonii, złota okazja

W tym roku Dni Francuskie odbywają się na Amazon i w innych miejscach w dniach 24-27 września, co oznacza, że ​​ta wersja zakończy się w poniedziałek wieczorem o północy: ceny wrócą do normy. Przez cały czas trwania wydarzenia handlowcy oferują nieskończony wybór doskonałych ofert, możesz zaoszczędzić dzięki ofertom flash, które szybko się pojawiają i znikają, lub bardziej tradycyjnymi rabatami.

Podczas francuskich dni w Amazon et Cie szybkie poruszanie się może być bardzo trudne. I nie bez powodu proces wyróżnia tysiące ofert, a przeglądanie wszystkich zniżek w witrynach może być bardzo skomplikowane. Zebraliśmy tę małą kolekcję najlepszych ofert, aby pomóc Ci znaleźć to, czego potrzebujesz. Jest aktualizowany tak często, jak to możliwe, więc nie będziesz rozczarowany, gdy szukasz oferty, która nie jest już dostępna.

Podczas francuskich dni na Amazon, Cdiscount i innych technologiach jest w centrum uwagi – jest to również główny cel tej listy programów. Należy jednak zauważyć, że podczas tego wydarzenia wszystkie kategorie produktów są przecenione, możesz zrobić doskonałe oferty na produkty z takich tematów jak sport, kultura, zdrowie, opieka nad dziećmi i wiele innych.

READ  Windows 3.1 na iPadzie: wreszcie prawdziwy system operacyjny na tablety!

Jeśli francuskie dni na Amazon i gdzie indziej dotyczą wszystkich kategorii produktów, to proces dotyczy również wielu głównych produktów marek od sprzedawców internetowych: Bose, Samsung, Apple, Dyson, Sony … Te wysokiej klasy urządzenia stają się bardziej dostępne podczas wydarzenie. Jest idealny, jeśli szukasz nowego smartfona, słuchawek, komputera lub czegoś innego, będziesz miał okazję znaleźć to, czego szukasz.

Aby obejrzeć Francuskie Dni Amazonki, znajdziesz je tutaj:

Oglądaj oferty na Amazon

Najlepsze oferty w niedzielę

Podczas pierwszej edycji Dni Francuskich sześciu kupców odpowiedziało na wezwanie rządu francuskiego. Od tego czasu wielu uczestniczyło w wydarzeniu francusko-francuskim. Możemy liczyć na silną obecność francuskiego Cdiscount i Amazona, ale także AliExpress, Fnac i Darty. Same marki nie są pominięte, niektóre oferty są publikowane bezpośrednio na ich stronie, i tak jest w przypadku Dyson i Samsung.

Podczas tej edycji „Dni Francuskich” RED by SFR zaskakuje wszystkich. Równolegle z tym procesem oferuje natychmiastową obniżkę o 50 euro na… najnowszy iPhone 13. Z tej zniżki korzysta cała gama i jest to zniżka dostępna dla każdego. Nie musisz być istniejącym klientem ani mieć obowiązku zakwalifikowania się. Zaskakujące jest to, że te smartfony były już w centrum uwagi, gdy były dostępne w sprzedaży od weekendu.

To nie wszystko, ponieważ francuskie dni na Amazon dają możliwość zaoszczędzenia pieniędzy na iRobot Roomba 981. To doskonały odkurzacz automatyczny, który kosztuje 399 euro zamiast 999. Ten model jest samodzielnym urządzeniem, które sprząta za Ciebie, oszczędzając czas i energia … i pieniądze . Z aktualnym rabatem możesz osiągnąć natychmiastowe 60% oszczędności na produkcie.

W przypadku dni francuskich Cdiscount również nie jest wykluczony. Witryna francuskiego dealera honoruje zniżkę na najnowsze słuchawki Bose Headphones 700. Jest to najnowszy model marki i ma prawo do skutecznego systemu redukcji szumów i wszystkich funkcji premium, jakich oczekuje się od takiego urządzenia. Znowu trzeba będzie działać szybko, aby być do tego uprawnionym, ponieważ zapasy są ograniczone we wszystkich tych, a także w wielu innych.

READ  Aktualizacja konsoli Xbox One: przełącznik dwukrotnego kliknięcia jest włączony! | Xbox One

Zwróć wszystkie nieodebrane zakupy

Nie ryzykuj organizowania Dni Francuskich na Amazon i innych stronach e-commerce. We wszystkich przypadkach masz okres na zmianę zdania po zakupach online: istnieje możliwość bezpłatnego zwrotu i pełnego zwrotu pieniędzy. Ten okres wynosi 30 dni na Amazon i 14 dni na Cdiscount, Fnac, Darty itp. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli nadal masz wątpliwości co do przedmiotu lub jeśli nie jesteś zadowolony z zamówienia po jego otrzymaniu.

France Days kończy się w poniedziałek o północy, ale już wiemy, że wiele koncertów do tego czasu się skończy. Weekendy to dobry czas na znalezienie najlepszych ofert, a Amazon i inni kontynuują silne tempo promocji i wyprzedaży błyskawicznej.

Aby zobaczyć pokazy French Days na Amazon, znajdziesz je tutaj:

Oglądaj oferty na Amazon