Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

10 „dotacji” na koniec umowy w 6 miesięcy

1 stycznia 2022 o 20:10 przez Emmanuela Bernarda

OM . transfer napastnik
Pytanie sekretarza jest chroniczne w OM.

Nawet zdjęcie tak wysokie jak słup Arcadius Melek tego nie robi. Minęło pięć i pół roku od OM Właściciele bardzo się zmieniali że klub szuka własnego „dotacji”, na rynku transferowym. bez środków Do pracy w tym zimowym okresie przejściowymI na rozkaz DNCG wydaje się jasne, że temat będzie musiał poczekać do przyszłego lata, aby powrócić do centrum dyskusji.

10 czerwca Bezpłatni napastnicy: 10. Randall Colomonay (FC Nantes).

10 czerwca Bezpłatni napastnicy: 10. Randall Colomonay (FC Nantes).

Profile mniej lub bardziej interesujące. Ale też więcej za mniej dla OM

Nie czekając do tego czasu, Pablo Longoria być może nie mógł się doczekać graczy pod koniec kontraktu, ponieważ istnieją profile, które wkrótce będą darmowe, do rekrutacji na przyszły sezon. Wybraliśmy dziesięć z nich, różnej narodowości, wieku i poziomu, ale także ich dostępności, zwłaszcza finansowej. Na liście są gracze, których ciężko znieść. Dotyczy to zwłaszcza Lyonnais Alexandre Lacazette, który mógłby opuścić Arsenal z Arsenalu.

Wyróżnieni gracze, znający Ligue 1 lub stary tor w okienku transferowym

Do naszego turnieju włączyliśmy również dwóch zepsutych graczy, Randall Colo-Money, FC Nantes lub Wahbi Khazri, AS Saint-Etienne. Również droga belgijskiego napastnika Napoli, Driesa Mertensa, ponieważ dwa lata temu podążał nim właśnie Olympique Marsylia. Wreszcie profile, które są bardziej hazardowe, takie jak nazwanie Jordan Ayew, bardzo kultowe nazwisko z Marsylii. Albo wręcz przeciwnie, dać szansę Hiszpanowi Jesé, w imię uderzającej pogardy dla losu, gdyby OM zdołał pozyskać ze stratą najlepszego gracza, na którego postawił Paris Saint-Germain. Ale chłopiec, obecnie przebywający w Las Palmas, wydaje się mniej przejmować piłką i jej grą, odkąd wyjechał z Madrytu do Francji.

Dla wszystkich wymienionych graczy sytuacja może się jeszcze zmienić od teraz do czerwca. Niektórzy byli błagani i nie trzymali ich tej zimy przez swoje kluby, o ile mogą otrzymać rekompensatę w ruchu. 10 profili ataków, które wkrótce zostaną udostępnione bezpłatnie w ramach umowy z Olympique de Marseille, można zobaczyć w pokazie slajdów na powyższych zdjęciach.

READ  Wzloty i upadki Paris Saint-Germain – Nicea: dynamit Mbappé – Dembélé, pozbawiona inspiracji Bulka