Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

10 bryłek, które sprawią, że pękniesz w poniedziałek 🔥

Do końca wyprzedaży na Amazonie i nie tylko jest jeszcze duży tydzień. Jeśli jeszcze z tego nie skorzystałeś, teraz jest na to najlepszy moment. Ta trzecia wyprzedaż w sklepie mamy wiele niespodzianek z wciąż świetnymi wyprzedażami flash. W poniedziałek rano poświęciliśmy czas na odfiltrowanie najlepszych ofert, które wciąż są dla Ciebie dostępne.

Dobre plany na teraz: 🔴

Komputery/Tablety/TV:
Smartfony i forfaity:

Nie jeden:

Zobacz wszystkie programy

Każdego dnia od rozpoczęcia sprzedaży Amazon i Cdiscount publikują nowe efemeryczne wyprzedaże. Zmusza to Francuzów do powrotu od czasu do czasu na te platformy handlowe, aby zobaczyć najnowsze oferty w toku. W poniedziałek wszyscy wielcy gracze w e-commerce skorzystali z okazji, aby opublikować serię nowych rabatów jakościowych. Przecinki są w całej sieci, musisz wiedzieć, jak być szybkim.

W tym roku letnia wyprzedaż rozpoczęła się pod koniec czerwca i zakończy się 27 lipca. W międzyczasie istnieją odpisy wsteczne, które pozwalają na coraz większe rabaty. Jesteśmy w trzecim i ostatnim odcinku tej letniej operacji. Więc nie znajdziesz lepszego rabatu niż teraz. Musisz tylko być aktywny, aby nie spóźnić się po wyczerpaniu zapasów.

Najlepiej sprzedające się oferty

W ciągu ostatnich pięciu lat sprzedaż Amazon, Cdiscount, Boulanger czy Fnac straciła na popularności. Trzeba powiedzieć, że wszyscy ci traderzy chcieli skupić swoje wysiłki na innych, bardziej popularnych operacjach, takich jak Black Friday czy Prime Day. W efekcie pogorszyła się jakość prezentacji sprzedażowych. Zmniejszono liczbę produktów w magazynie, a referencje były mniej atrakcyjne.

Jednak w ten sposób, wychodząc z kryzysu, dealerzy postanowili ponownie uruchomić maszynę. W tym roku sprzedaż w Amazon jest bardziej ekscytująca niż kiedykolwiek. Podczas gdy amerykański ghul zorganizował swoją operację w Prime Day na krótko przed operacją, postanowił udać się bezpośrednio do niej. W końcu jakość pokazów bywa na poziomie Czarnego Piątku.

READ  Xbox Game Pass: 5 gier dostępnych dzisiaj, w tym Peppa Pig i Patrol | Xbox One

W przypadku tych wyprzedaży Amazon zdecydował się zaoferować klasyczne rabaty — a nie wyprzedaże w ścisłym tego słowa znaczeniu. Z punktu widzenia opinii publicznej niczego to nie zmienia, ale chodzi bardziej o system prawny. W rzeczywistości, aby można je było nazwać „sprzedażą”, referencje muszą znajdować się w repozytoriach przez długi czas. Początkowo letnia wyprzedaż była w zasadzie skupem niesprzedanych produktów… i dlatego nie była zbyt popularna.

Dlatego podczas wyprzedaży Amazon zamieszcza również oferty dotyczące najnowszych i popularnych produktów – z którymi nie ma problemu ze sprzedażą. To klasyczne zniżki, które można zobaczyć w Czarny Piątek lub w dni francuskie. To nie jest sprzedaż ze stratą, ale oferuje zadowolenie i utrzymanie publiczności. I w tej grze swój zakład wygrał Amazon, Cdiscount, Samsung czy Fnac.

Aby zobaczyć programy na Amazon, znajdziesz je tutaj:

Oglądaj oferty na Amazon

Nasz wybór na Amazon i nie tylko

Największe okazje z wyprzedaży Amazona znajdziecie na powyższej liście. Jest aktualizowany regularnie, każdego dnia. Możesz być pewien, że dokładamy wszelkich starań, aby informować Cię o nowych ofertach. A także brak w magazynie. Ta lista jest dynamiczna, więc w tej chwili masz dobre oferty.

Mamy jednak kilka monet, którymi chcemy się z wami podzielić. W przypadku tej sprzedaży Amazon był brutalny w stosunku do produktów marki Apple. Widzieliśmy tanie iPhone’y 12s, iMac, MacBooki i Apple Watche. Nie mówmy o AirPods 2 i AirPods Pro, które również spadły aż o 30%. Wciąż są tanie, skorzystaj z nich, zanim będzie za późno.

Następnie nie możemy mówić o sprzedaży, nie mówiąc o francuskim specjaliście Cdiscount. Pokazuje bardzo piękną twarz, jak co roku w procesie. W dziedzinie zaawansowanych technologii naszym faworytem są słuchawki bezprzewodowe Bose QuietComfort 35 II, które kosztują mniej niż 200 euro. Co prawda urządzenie ma już kilka lat, ale wciąż jest najwyższej jakości. Prawie połowa ceny premierowej, to całkiem niezła oferta.

READ  WhatsApp ma nowy tajny przycisk

Aby utrzymać dobre oferty sprzedaży, Amazon obdarował nas również specjalną ofertą na najnowszą Redmi Note 10 Pro. Przez kilka godzin RED by SFR złożyło bardziej hojną ofertę, ale jej się skończył. Jasne jest, że każdy znajdzie coś dla siebie i nie wolno nam przegapić ostatnich okazji do tego procesu.

Dobra sprzedaż online

W Internecie masz wiele zalet w korzystaniu z tej sprzedaży. Na przykład Amazon oferuje 30 dni po otrzymaniu paczki, aby zwrócić zakup w celu uzyskania zwrotu pieniędzy. Innymi słowy możesz przetestować zakupiony produkt i przekonać się o jego wartości. Nie będziesz w stanie powiedzieć tego samego w zwykłych sklepach stacjonarnych. W przypadku Cdiscount lub Fnac okres ten wynosi 14 dni.

Dzięki wyborowi wszystkich zaawansowanych technologicznie produktów głównych marek kupowanie w Amazon i tym podobne jest jak kupowanie w oficjalnym sklepie. Na przykład, jeśli weźmiesz iPhone’a 12 od amerykańskiego sprzedawcy elektronicznego, otrzymasz taką samą dwuletnią gwarancję od producenta Apple. Aby uzyskać pomoc, możesz udać się do Apple Stores. Wszystko jest dokładnie takie samo.

Do sprzedaży znajdziesz je tutaj:

Oglądaj oferty na Amazon