Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

ᑕ❶ᑐ „Nowa Brazylia”, spotkanie z argentyńskimi kibicami, powtórka finału Euro i nie tylko: wszystko o pierwszej randce po Mistrzostwach Świata FIFA

Po kilku mies Mistrzostwa ŚwiataNadszedł czas, aby wybory wróciły do ​​pracy. A pierwsza randka FIFA w 2023 roku będzie pełna emocji. A reprezentacja BrazyliiNa przykład Maroko zmierzy się z klimatem ostatniego mundialu w najbliższą sobotę (25). A zespół będzie miał wiele nowości, zarówno na boisku, jak i na ławce.

Po sześciu latach pod kierunkiem Tite zmartwychwstaje Brazylia Po raz pierwszy w sezonie wciąż bez skutecznego kapitana. Najwyraźniej spodziewany Carlo Ancelotti, selekcję poprowadzi Ramon Menezes, trener U-20. Podczas swojego jedynego potencjalnego powołania do pierwszej drużyny stworzył trenera Z kilkoma nowymi nazwiskami w porównaniu do listy 26 sportowców, którzy wyjechali do Kataru.

Wśród debiutantów są Robert Renan, André i Vitor Roque, mistrzowie Mistrzostw Ameryki Południowej do lat 20, prowadzeni przez samego Ramona, a także Rafael Vega i Rooney, którzy błyszczeli w ostatnich podbojach turnieju. palmyYuri Alberto jest napastnikiem Koryntianie wezwany do wakat dla Richarlisona, który był kontuzjowany w ostatnim meczu ostrogi. Przeformułowanie, które znacznie odmładza reprezentację Brazylii, ma już na celu kolejny cykl mundialu.

Ale jeśli nasze testy selekcyjne się zmienią, to Argentyna Skorzystajcie z okazji, aby pozdrowić „mistrzów”, którzy zdobyli swoje trzecie mistrzostwo świata, gdyż pojedynek z Panamą w najbliższy czwartek (23.) będzie pierwszym po tytule dla zespołu. Nie zabraknie imprez w prywatnym teatrze Monumental de Nuñez, który właśnie przeszedł renowację, dzięki której stał się największym stadionem w Ameryce Południowej. I będzie kompletna. Według lokalnych gazet ponad 1,5 miliona osób próbowało kupić bilety na mecz.

W Europie nie ma przyjaznej atmosfery. Pierwsza runda eliminacji do Mistrzostw Europy będzie nie mniej niż finał ostatniej edycji turnieju. Czwartek, obrońca tytułu Włochy otrzymuje Anglia I drugi raz z rzędu próbuje odnaleźć właściwy moment po nieobecności na mundialu.

READ  DeLorean pojawił się z „Powrotu do przyszłości” skradzionego Brittonowi w klipie LEJ

ten sam dzień, PortugaliaTeraz pod kierownictwem Roberto Martínez, byłego trenera BelgiaRozpoczyna się kolejny cykl, który nadal zależy od Cristiano Ronaldo, który ma 38 lat i obecnie gra Arabia SaudyjskaPozostaje głównym punktem odniesienia dla swojego wyboru i powinien zacząć przeciwko Liechtensteinowi.

Mówiąc o weteranie, ta trasa oznacza również powrót 41-letniego Zlatana Ibrahimovicia do szwedzkiej drużyny narodowej. Drużyna zmierzy się z Belgią w piątek, czyli w tym samym dniu co derby między nimi Francja H HolandiaDwie drużyny dobrze spisały się w Katarze i przegrały z Argentyną w rzutach karnych.

I oczywiście nie może go zabraknąć: Erling Haaland. W sobotę napastnik, który w sezonie strzelił już 42 gole ManchesterProwadzi Norwegię w pojedynku z potężnymi Hiszpania.

W Afryce i Ameryce Północnej drużyny nadal biorą udział odpowiednio w eliminacjach Pucharu Narodów Afryki CONCACAF i Ligi Narodów CONCACAF. Kamerun Kto zaskoczył Brazylię w ostatnim pucharze, w piątek zmierzy się z Namibią.

Transmituj mecze w ESPN na Star +

czwartek (22)

 • 16:45 – Włochy vs Anglia – Eliminacje Pucharu Europy – Z transmisją ESPN ON STAR+

 • 16:45 – Macedonia Północna vs Malta – Eliminacje Pucharu Europy – Z transmisją ESPN ON STAR+

 • 16.45 – Dania – Finlandia – Eliminacje do Mistrzostw Europy – Z transmisją ESPN ON STAR+

 • 16:45 – Portugalia – Liechtenstein – Eliminacje do Pucharu Europy – Z transmisją ESPN ON STAR+

 • 21:00 – Surinam x Meksyk – Liga Narodów CONCACAF – Z transmisją ESPN ON STAR+

piątek (23)

 • 06:00: Australia vs Ekwador – mecz towarzyski – Z transmisją ESPN ON STAR+

 • 14:00 – Bułgaria v Czarnogóra – Eliminacje Pucharu Europy – Z transmisją ESPN ON STAR+

 • 16:45 – Czechy v Polska – Eliminacje do Mistrzostw Europy – Z transmisją ESPN ON STAR+

 • 16.45 – Szwecja v Belgia – Eliminacje do Mistrzostw Europy – Z transmisją ESPN ON STAR+

 • 16:45 – Gibraltar v Grecja – Eliminacje Mistrzostw Europy – Z transmisją ESPN ON STAR+

READ  Kate Middleton: ten książę William dla swojej żony na pełną wizytę państwową po pogrzebie

sobota (24)

 • 14:00 – Armenia – Turcja – Eliminacje do Mistrzostw Europy – Z transmisją ESPN ON STAR+

 • 16:45 – Hiszpania – Norwegia – Eliminacje do Pucharu Europy – Z transmisją ESPN ON STAR+

 • 16:45 – Andora v Rumunia – Eliminacje do Mistrzostw Europy – Z transmisją ESPN ON STAR+

 • 16:45 – Niemcy vs Peru – Mecz towarzyski – Z transmisją ESPN ON STAR+