Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Zdradził mnie przyjaciel”

Nie przedstawiamy już Farès Salvatore, prawdziwej gwiazdy Instagrama, YouTube, TikTok, a nawet Twittera. Młody człowiek, który jako jedyny ma setki tysięcy subskrybentów w sieciach społecznościowych, cieszy się coraz większym zainteresowaniem mediów. Niedawno Knight Salvatore odpowiedział na wywiad dla Skyrock FM. Mówił o swojej pasji do networkingu i wyraźnie potępiał ludzi, którzy szukają sławy poprzez zaangażowanie lub atak dla większej widoczności. Jeśli filmowiec jest bardzo szanowany przez internautów, Znalazł się jednak w bardzo złej sytuacji.

Patrzy na to żenujące doświadczenie i wyjaśnia, co się właściwie wydarzyło.

Fares Salvatore, ofiara intymnego przecieku wideo? Podobno

Faris Salvatore wyrobił sobie markę dzięki filmom tak zabawnym i szalonym jak każdy inny, kręconym w jego sąsiedztwie, a nawet w nietypowych miejscach na całym świecie. w tym czasie, Ponad 418 000 obserwujących na Instagramie śledzi jego pożądliwe przygody! Podróże, iluzje i akrobacje, Knight nie brakuje pomysłów na zabawę swoich odbiorców. Dopiero wtedy, w listopadzie, fenomen portali społecznościowych doświadczył bardzo złego zamieszania. W Internecie wyciekło wideo, na którym jest całkowicie nagi i potrząsa genitaliami przed dziewczyną.

Scena, jakkolwiek komiczna, wydaje się, że uciekła z głównym aktorem. Jeśli influencer mógł być zakłopotany tym „przeciekiem”, Knight Salvatore postanowił się z niego śmiać. Dopiero angażując się we freestyle na ten temat, pokazał, że nie obchodzi go sytuacja. Jednocześnie opowiada, jak udało mu się wyemitować ten film: Cholera, przyjaciel mnie zdradził, braciechcesz się ze mną skontaktować. Nie ufaj jednemu! jaMam nadzieję, że spieniężyłeś dobry czek, żeby mnie wkurzyć! „

Reakcja Polski na wideo jej byłego dżokeja

Jeśli regularnie spędzasz czas w sieciach społecznościowych, nazwa Polska nie powinna być dla Ciebie nieznana.

Ten młody 23-letni influencer polskiego pochodzenia stał się znany dzięki Twitterowi. Publikując jej zdjęcie, a następnie hashtag #JeSuisCute, piękna blondynka włamała się do sieci niebieskiego ptaka. Od tego czasu, dzięki swoim żartom i odważnym uwagom, nadal doprowadza do szaleństwa w sieciach społecznościowych.

READ  Modelka Naomi Campbell została matką w wieku 50 lat

W 2020 roku Faris, która miała romans z Polską, brutalnie zaatakowała ją dość złośliwą piosenką: „To prawda, że ​​jesteś dobry, ale nadal jesteś cholerną suką”.

Odkrywając skradzione nagranie swojego byłego chłopaka, młoda Polska postanawia się zemścić. Oto, co powiedziała na swoim koncie Snapchat: „Do tej pory cały świat widział twoją dupę tak samo, jak widział moją dupę (…) Udaje, że się z tego śmieje, i że wszystko jest w porządku, jak dla niego najważniejszy jest jego wizerunek, to tak jest! Przysięgam, że wieczorem będzie płakał, kiedy wróci do domu ”.

© Wszelkie prawa zastrzeżone