Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Xiaomi Smart Band 8 w końcu dociera do Francji

Xiaomi Smart Band 8 w końcu dociera do Francji

Xiaomi Smart Band 8 przybywa do Francji. Bransoletkę można zamówić w przedsprzedaży na Amazonie.

Aktualizacja o 8:37: Xiaomi uruchomiło przedsprzedaż Smart Band 8 we Francji. Bransoletkę można zamówić Na Amazon France za 49,99 euro Dostawy rozpoczną się 26 września 2023 roku.

Chińskiej marki Xiaomi nie trzeba już przedstawiać. Dzięki zróżnicowanej gamie produktów ugruntowała swoją pozycję jednego z liderów na rynku rzeczy połączonych. Wśród flagowych produktów firmy poczesne miejsce zajmuje Xiaomi Smart Band. Smart Band 8 został ogłoszony kilka miesięcy temu w Chinach i był długo oczekiwany. A co z jego obecnością w Europie?

Wersja międzynarodowa jest w drodze

Oczekiwanie jest wyraźnie odczuwalne w Europie. Choć produkt nie został jeszcze oficjalnie wprowadzony na Stary Kontynent, niektóre plotki wskazują na rychłą premierę. Przewodnik ? Słowacki sprzedawca detaliczny oferuje już ten model w przedsprzedaży. Ponadto dostępna jest teraz międzynarodowa wersja bransoletki do bezpośredniego importu z Azji.

Ta dostępność wzmacnia pogłoski, że oficjalna premiera produktu w Europie zajmie tylko tygodnie. Październik listopad? Na razie Xiaomi zatrzymuje mamę w konkretnym terminie.

Funkcje inteligentnej opaski 8

Xiaomi Smart Band 8 jest oferowany za mniej niż 50 euro i nadal wygląda na powiązaną bransoletkę o dobrym stosunku jakości do ceny. Ale co tak naprawdę oferuje?

Poza możliwością noszenia go na wiele sposobów – na nadgarstku, zawieszeniu na naszyjniku, a nawet przyczepieniu do tenisówek – ciekawe są jego właściwości techniczne. Jego 1,62-calowy wyświetlacz AMOLED o maksymalnej jasności 600 cd/m2 zapewnia doskonałą czytelność nawet w bezpośrednim świetle słonecznym. Wodoodporny do ciśnienia próbnego 5 ATM, będzie Twoim towarzyszem podczas sesji pływania.

Inteligentna opaska Xiaomi 8 // Źródło: Xiaomi

ale to nie wszystko. Smart Band 8 stawia na zdrowie. Może mierzyć tętno i analizować nasycenie tlenem. A tych, którzy obawiają się o żywotność baterii, Xiaomi zapewnia: 16 dni użytkowania w trybie normalnym.

READ  Etienne Klein przeprasza za swoją sztuczkę


Niektóre linki w tym artykule mają charakter partnerski. Wszystko wyjaśnimy tutaj.


Zapraszamy do śledzenia nas Pobierz naszą aplikację na Androida i iOS. Możesz czytać nasze artykuły i podcasty oraz oglądać najnowsze filmy na YouTube.