Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Xbox Game Pass: 5 gier korzysta z usługi | Xbox One

Pokaz [email protected] był okazją do podniesienia zasłony na kilka nowych gier. Wśród prezentowanych tytułów niektóre pojawią się w Xbox Game Pass w dniu premiery lub wkrótce potem. Poniżej znajdziesz pięć nowych gier, które pojawią się w serwisie Microsoftu. Zauważ, że pewne Dolina Stardu Jest częścią.

Aragami 2 (17 września)

Aragami 2 to trzecioosobowa gra typu stealth, w której wcielasz się w zabójcę, który ma zdolność kontrolowania cieni. Dołącz do klanu cieni i walcz z armią wroga, aby ocalić swój lud.

Pupperazzi

Przetestuj swoją miłość do psów – mamy kilka psów, które potrzebują zdjęcia, do cholery! Zdjęcia i indeks najlepszych (i najbardziej inteligentnych) psów, które pomogą Ci zbudować karierę, ulepszyć aparat i odkryć nowe psy. Wątek.

Evil Genious 2: Dominacja nad światem (koniec 2021)

Szpiegowska gra strategiczna z parodią, w której jesteś geniuszem zła! Zbuduj swoją bazę, szkol swoich sługusów, nie pozwól siłom sprawiedliwości ingerować w twoje operacje i przejmij kontrolę nad światem!

Biblioteka Roweny

Zostań właścicielem biblioteki i przyjmuj swoich gości. Bibliotekarze będą walczyć o bibliotekę. Walka toczy się między gośćmi a bibliotekarzami na scenie. Pokonani goście zamieniają się w książki, a biblioteka wciąż się rozrasta.

Dolina Stardew (koniec 2021)

Odziedziczyłeś starą farmę swojego dziadka w Dolinie Stardu. Uzbrojony w stare narzędzia i kilka części jesteś gotowy do rozpoczęcia nowego życia. Czy będziesz w stanie zamienić ten opuszczony kawałek ziemi w kwitnącą ziemię?

READ  [MAJ] Pięć partnerskich studiów dystansuje się od Team17 w celu akredytacji NFT - Actu