Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wyniki WWE SmackDown 5 sierpnia 2022

WWE SmackDown Greenville, Karolina Południowa

Komentatorami są Michael Cole i Pat McAfee.

Dziś wieczorem jest WWE SmackDown, niebieski show zaczyna się na wideo z tego, co wydarzyło się na SummerSlam. Samochód zatrzymuje się przed placem i widzimy wychodzącego Usosa. Przed nimi drugi samochód, do którego dołącza Roman Reigns. Dynastia zmierza w kierunku ringu.

Komentatorzy witają nas, potem Pat McAfee opisuje swoje zwycięstwo nad Happy Corbinem. Za kulisami Ricochet śmieje się z porażki Corbina i natychmiast wyzywa go na pojedynek!

Mecz singli

Powrót do Happy Corbin

Pod koniec meczu, Ricochet odbił się do Happy Corbin, a następnie do prasy Shooting Star, aby zdobyć szpilkę z pomocą Pata McAfee.

Zwycięzca: powrót

Po meczu Pat McAfee rzuca w tłum futbolem amerykańskim…

Sami Zayn puka do drzwi Romana Reignsa. Usos wychodzą, a Sami Zayn gratuluje im zwycięstwa na SummerSlam, a następnie mówi im, że chce tylko porozmawiać z Romanem Reignsem. Awansuje, ale Osos mówią mu, że to niemożliwe i później wyślą mu wiadomość.

Opublikowano wideo z meczu Liv Morgan z Rondą Rousey. Michael Cole przypomina nam, że Ronda Rousey jest zawieszona w tym tygodniu.

Mecz singli

Jeśli wygra Shinsuke Nakamura, w przyszłym tygodniu zagra mecz Intercontinental

Shinsuke Nakamura kontra Ludwig Kaiser (w towarzystwie Gunthera)

Pod koniec meczu Shinsuke Nakamura wykonuje Kinszasę na Ludwigu Kaiserie, aby wygrać.

Zwycięzca: Shinsuke Nakamura

Po meczu na ring wchodzi Gunther, aby zmierzyć się z Shinsuke Nakamurą.

Za kulisami Megan Morant pyta Kofiego Kingstona o występ Xaviera Woodsa. Kingston odpowiada, że ​​wraca do zdrowia i minie trochę czasu, zanim wróci na SmackDown. Ale bez względu na to, ile razy Wikingowie ich pokonają, wrócą ponownie. Kingston sprawi, że najeźdźcy Wikingów zapłacą za to, co zrobili Xavierowi Woodsowi w zeszłym tygodniu.

READ  Wiedźmin 3 i magia modów nowej generacji

Za kulisami Sami Zayn ponownie puka do drzwi Romana Reignsa. Usos wychodzi i mówi mu, że zamierzają wysłać mu wiadomość. Jimmy Uso oferuje Sami Zaynowi wykonanie prac domowych Paula Heymana, aby upewnić się, że dziś wieczorem wszystko będzie dobrze dla Roman Reigns. Sami Zayn ostatecznie zgodził się to zrobić.

– Kayla Braxton jest na ringu i prosi nas, abyśmy powitali Liv Morgan, która zakłada szalik na ramię. Tłum przypomina jej, że kliknęła. Liv Morgan mówi, że ten tytuł znaczy dla niej wszystko. Dlatego udało mi się przetrwać kilka wybranych przeze mnie Armbarów po tym, jak myślałem, że werdykt zakończył instalację. Wchodzi Sonya Deville i mówi, że czas na dawkę rzeczywistości. Wszyscy wiemy, że nie powinna być bohaterką. Uwielbia patrzeć, jak została zraniona, a ty wygrasz mecz w rękawicę i pokonasz ją w Clash at the Castle, aby odebrać to, co jest jej drogie.

– Liv Morgan jest na ringu na następny mecz.

klapka mecz

Zmierzy się ze zwycięzcą Liv Morgan w mistrzostwach kobiet SmackDown w Clash at the Castle

  • Sonya Deville pokonuje Alia
  • Raquel Rodriguez pokonuje Sonyę Deville
  • Raquel Rodriguez pokonuje Schutzi
  • Raquel Rodriguez pokonuje Xia Li
  • Raquel Rodriguez pokonuje Natalię
  • Shayna Pazler pokonuje Raquel Rodriguez

Zwycięzca: Shayna Baszler

– Za kulisami Sami Zayn ponownie puka do drzwi Romana Reignsa i Usos wychodzi. Zayn mówi im, że wszystko jest gotowe na Roman Reigns, ale musi porozmawiać z Roman Reigns. Usos odpowiedział, że nie. Sami Zayn pyta ich, czy jest częścią linii krwi. Usos odpowiada, że ​​pozostają bohaterami, jeśli Zayn nie wykona swojej części, zmuszą go do zdjęcia koszuli…

Taguj mecz drużynowy

Viking Raiders (Eric i Ivar) przeciwko dwóm lokalnym zapaśnikom

Pod koniec meczu Viking Raiders dwukrotnie dusili jednego ze swoich przeciwników, aby osiągnąć zwycięstwo.

Zwycięzcy: Poszukiwacze Wikingów

– Po ich zwycięstwie Kofi Kingston zaatakował najeźdźców Wikingów!

Mecz singli

Kofi Kingston kontra Eric (w towarzystwie Ivara)

Pod koniec meczu Kofi Kingston broni Erica, aby wygrać.

Zwycięzca: Kofi Kingston

– Michael Cole zapowiada, że ​​turniej koronacyjny New Tag Team Champions rozpocznie się w najbliższy poniedziałek na RAW.

W przyszłym tygodniu w SmackDown: Gunter będzie bronił pasa Intercontinental przed Shinsuke Nakamurą.

Wchodzi Roman Reigns w towarzystwie Usosa. Po wejściu na ring niekwestionowany mistrz WWE/Universal prosi Grenfell, aby go poznał. Mówi, że zachowali swoje tytuły, więc teraz się tym chwalą. Porozmawiajmy najpierw o Brocku Lesnarze… On też go nienawidzi. Szanuje go, ale go nienawidzi. Nienawidzi go, bo próbował zabić Paula Heymana i nie wiedzą, kiedy wróci.

Rozbrzmiewa muzyka Drew McIntyre i zapaśnik dociera do rampy. Mówi, że usłyszeliśmy wystarczająco dużo, że nie chce czekać na Clash at the Castle! Światła gasną… słyszymy muzykę Carrion Croce, potem na scenie pojawia się Scarlett! Cross atakuje Drew McIntyre’a w plecy, a Scarlett zakłada fartuch na ring przeciwko Roman Reigns… tak kończy się przedstawienie.

Źródło obrazu: WWE