Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wyjaśnienie obecności małżonków

Po ponad miesiącu rozłąki Laurie Tillman i Juan Arbelaiz przygotowali słodki prezent dla swojej dziewczyny Laure Manaudou i Jeremy’ego Frio w programie Sekretna piosenka. Jeśli była para była obecna razem, to po prostu dlatego, że ten numer został nakręcony w styczniu 2022 roku (cztery miesiące przed oficjalnym rozstaniem) i został wyemitowany 24 czerwca 2022 roku na TF1. Następnie kolumbijska szefowa kuchni i była Miss Francji zaśpiewali razem o tytuł Znowu w domu autorstwa Michaela Kiwanuki i lato 90 Z Thérapie Taxi dołączają do nich Kimberose, Tibz, a także brat Jérémy’ego Frérota.

To pierwsza piosenka, którą jej zaśpiewałamJérémy Frérot wyjaśnia tytuł Znowu w domu. „Naga, z gitarą w małym paryskim mieszkaniu’, dodany z humorem Laure Manaudou, jest nieco sarkastyczny, ale bardzo wzruszony, przywołując te czułe wspomnienia, które były początkiem ich historii miłosnej.”Miałem tyle emocji. Przed koncertem powiedzieliśmy sobie, że chcielibyśmy znów być w Home i Terrapi Taxi. To jest jackpot! (…) Tyle, tyle uczuć, bo cofnęło mnie to do początku naszego związku” Następnie powierz piękną brunetkę łzom.

Na planie Laurie Thielman i Juan Arbelaez – którzy spędzili razem siedem lat (w tym trzy lata małżeństwa) – sprawili cudowną niespodziankę byłemu sportowcowi i muzykowi, bardzo poruszonemu…

Czytaj więcej

Przeczytaj także

Jose Garcia i Juan Arbelaez ponownie spotykają się w nowym Disney: „Encanto”, hymnie do Kolumbii!
Laurie Tillman i Juan Arbelais okradzione w Paryżu: para zdenerwowana i udostępnia zdjęcie
Laury Tilleman i Juan Arbelaez: Romantyczny pobyt konspiracyjnej pary

READ  Lawrence Ferrari: W wieku 27 lat jej córka Leticia wygląda jak jej słynny ojciec